89 behorende orde - teken kreeg zij zoals gebruikelijk een fruitmand. Zij stelde deze spon taan beschikbaar aan de heer Nico Meijer van de Raad van Elf, die pechvogel eerder op de avond per brancard naar het ziekenhuis was vervoerd wegens een ernstige enkel blessure. De muzikale omlijsting werd verzorgd door: De Boerenkapel De Wijkerboertjes het Hamilton kwartet en The Entertainers. Het culinaire gedeelte was uitstekend verzorgd door de heren Hafkamp en Van Wagtendonk. Namens het bestuur hartelijk dank aan de leden van deze actieve commissie, die het gehe le jaar met veel inzet proberen de band tussen de Ajacieden te verstevigen. TERREIN - en ONDERHOUDSCOMMISSI E. Op 1 juli 1980 bestond de commissie uit de heren: J.D.Sebus J.L.Staneke A.Brandsteder, optredende als voorzitter. In de jaarvergadering van de ledenraad van 28 augustus 1980 werd de heer L.F.Bartels tot penningmeester gekozen, waardoor de samenstelling van de commissie werd: J.D.Sebus J.L.Staneke L.F.Bartels, optredende als voorzitter. In verband met de verbouwing van de rechtervleugel en het verbouwen van het souvenir huisje tot nieuwe conciërge - woning was er veel werk aan de winkel voor de commissie leden. U heeft kunnen zien dat, mede dank zij vorengenoemde heren, de rechtervleugel een pronkstuk voor ons is geworden, waarvoor wij door andere clubs en leiderstrio's vele ma len zijn gecomplimenteerd. Namens het bestuur woorden van dank aan de commissieleden voor hun inspanningen om het Ajax stadion te verfraaien. REDACTIE - COMMISSIE. Op 1 juli bestond deze commissie uit de heren: A,Harmsen M.Middendorp M.J.W. Middendorp. In de jaarvergadering van de ledenraad van 28 augustus 1980 werden de 3 heren weer voor 1 jaar herbenoemd, zodat in de samenstelling geen wijziging kwam. In het afgelopen verenigingsjaar verschenen de volgende 9 nummers van het Ajax - Nieuws, in totaal bevattende 144 bladzijden tekst.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 95