87 Na de 2e ronde werd aan de waterkant de inwendige mens versterkt, zodat men tijdens de koffiepauze in de café De Sack genoeg had aan een kop koffie of een pilsje onder het leggen van een kaartje. Ondertussen waren de materiaalverzorgers Joop en Wim v.d.Berg en Evert Bormann druk in de weer om de hengels van een ander snoer te voorzien, omdat de laatste ronde op wit- vis zou worden gevist, maar ook deze lieten het min of meer afweten. Na de slotronde bleek dat het totaal aantal gevangen vissen 190 bedroeg. De heer Thijs Lindeman ving de grootste baars, namelijk 25 centimeter. Totaal winnaar werd de heer Jan Hoopman met 15 stuks. Om 16.00 uur was men terug in Amsterdam en kon iedereen zich gaan opmaken voor de borrel en het diner, waarbij ook de dames aanwezig waren. Het diner was deze keer in de Jaap Edenhal met als gastheren Jacques Swart en Bram Haverkamp. De keurig gedekte tafels waren door de heer Wim Koek versierd met orchideeën, die aan het slot van de avond door de dames mochten worden meegenomen. De deelnemers kregen een herinneringsvaantje in rood-witte kleuren. Het diner was voortreffelijk, een prima muzikale begeleiding door het Lion Combo, dat geen moeite had om de danslustigen op de vloer te krijgen. Genoten werd natuurlijk ook van het optreden van Tante Leen Bloemen en eem staande ovatie vielen haar ten deel. Het uitreiken van de vis - en toto - prijzen in de nieuwe vorm, met blijvende prijzen voor de 1e, 2e en 3e deelnemers die de meeste vissen gevangen hadden en degeen die de groot ste vis had gevangen, naast de wisseltrophee en wisselbeker verliep allemaal keurig en vlot. De heer Jan Schouwenburg won in de toto een prachtige fruitmand opgemaakt en geschon ken door de heer Thijs Lindeman. De heer Schouwenaar verzocht de mand te doen bezor gen bij de heer Fischer, een voorstel dat met een overweldigend applaus werd beloond. Tot slot een woord van dank aan iedereen die het mogelijk had gemaakt dat deze dag zo'n groot succes werd. Enige vangst - resultaten: 1J.Hoopman - 15, 2) W.Hoopman - 12 3) G.Couton - 11,4} F.Jansen - 11, 5) L.Sacksioni - 11 32) J.Bouwmeester - 033) C.Geelkerken - 0, 34) W.Was- senaar - 0 35) B.Jansen - 0 en 36) C.Welling - 0. Het vorenstaande bericht werd door mij overgenomen uit het verslag van de heer Ka- rel van Mourik. In de bestuursvergadering van 29 oktober 1980 besloot het bestuur de commissie ook voor dit jaar weer een bijdrage ad f 500,- toe te kennen. De eerste clubavond met dames werd gehouden op 28 november 1980, die zeer druk be zocht was. Tussen half negen en negen uur maakte ook dit jaar St.Nicolaas zijn opwach-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 93