86 Op de dag, 15 april 1981dat hij 70 jaar lid van de vereniging was en hij 's morgens ter ge legenheid van dit jubileum van het bestuur een bloemstuk had ontvangen, waarvoor hij nog telefonisch had bedankt, overleed hij in de loop van de avond. Dat hij mag rusten in vrede. Wanneer een lid deze functie zou willen vervullen, dan hoort het bestuur dat gaarne. De heren brachten geen wijziging in de tot dusverre gevolgde werkwijze. Iedere vrijdag avond zijn de heren vroegtijdig in de bestuurskamer aanwezig voor het in ontvangst nemen van de formulieren, het controleren daarvan en ze te voorzien van de benodigde zegels. Als alle inleveraars zijn geweest moeten nog de door de K.N.V.B. voorgeschreven adminis tratieve handelingen worden verricht en wanneer is vastgesteld dat financieel alles klopt dan moeten de formulieren nog weggebracht worden naar het kantoor van de K.N.V.B. afdeling Amsterdam op de Emmalaan. Uit het financieel verslag van penningmeester Bartels zult u op de jaarvergadering van de ledenraad of op de jaarlijkse algemene ledenvergadering wel vernemen hoe groot het bedrag is dat door de activiteiten van de commissie in de kas van Ajax is terecht gekomen. Gelet op de terugval van de totaal opbrengst van de Toto en Lotto zal het bedrag waarschijnlijk wel lager zijn dan het voorgaande jaar, maar dat is dan zeer zeker niet het gevolg van een mindere activiteit van de commissieleden. Namens het bestuur worden de heren hartelijk dank gebracht voor hun inzet om het voor Ajax bestemde bedrag zo hoog mogelijk te doen zijn. In elk geval is het onze enige commissie die geld inbrengt. CLUB - AVONDCOMMISSIE. In de samenstelling van deze commissie kwam in het afgelopen verenigingsjaar een wijzi ging, waardoor deze thans bestaat uit de heren: K.W.van Mourik voorzitter E.W.Bormann M. Lindeman C.A. Welling. In de bestuursvergadering van 29 september 1980 kwam de commissie met klachten over de bediening op de vrijdagavonden. Deze klachten werden door het bestuur in het bijzijn van de heren Van Mourik en Lindeman in de bestuursvergadering van 13 oktober bespro ken met de heren Hafkamp en Van Wagtendonk van B.V. De Vecht De 1e officiële clubavond in het afgelopen verenigingsjaar werd gehouden op 5 septem ber 1980. De jaarlijkse visdag was vastgesteld op zondag 5 oktober 1980. Zoals gewoonlijk werd 's morgens om 7.00 uur per bus vertrokken van de Mauritskade bij het Tropenmuseum naar het Café De Sack te Hauwert, waarvan na het nuttigen van koffie met krenten brood naar de waterkant werd vertrokken, waar bleek dat de vis niet erg wilde bijten.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 92