85 Van Wijk het door de commissie opgestelde verslag voorgelezen, waarin aan het eind door de commissie werd voorgesteld de penningmeester en de overige leden van het bestuur décharge te verlenen voor het in het afgelopen verenigingsjaar gevoerde financiële beleid. Dit voorstel werd door de aanwezigen bekrachtigd. Namens het bestuur hartelijk dank aan de leden van de commissie voor hun werkzaamhe den en hun prettige samenwerking met de penningmeester. ENQUETE COMMISSIE. Volgens het bepaalde in het huishoudelijk reglement dient deze commissie te bestaan uit een voorzitter, een secretaris en 1 lid. Als zodanig treden, volgens artikel 19, lid 1, van het huishoudelijk reglement, onderschei- delijk op: a. de secretaris van de vereniging; b. de secretaris van de commissie jeugdvoetbal en c. de secretaris van de commissie amateur seniores voetbal. De commissie bestond tengevolge van het vorenstaande uit de heren J.H.Westrik, voorzitter A.R.Been, secretaris en W.F.Schoevaart lid. Ook in het afgelopen verenigingsjaar bleef de commissie een zogenaamde slapende commissie Dit wordt veroorzaakt doordat de heer Been ten nauwste is betrokken bij het aannemen van jeugdleden en de heer Schoevaart bij het aannemen van seniores - leden, zodat het door de commissie niet nodig werd geacht deze nieuwe leden ook nog voor de commis sie te laten verschijnen. Het aannemen van nieuwe ondersteunende leden blijft veelal beperkt tot bekenden van werkende - of ondersteunende leden, zodat er ook voor het aannemen van deze nieuwe leden geen aanleiding bestond om de enquête - commissie bijeen te roepen. Van deze gelegenheid wordt gebruik gemaakt om u mede te delen dat het aantal onder steunende leden terugloopt, zodat u wordt gevraagd om te trachten nieuwe ondersteu nende leden aan te trekken. TOTO - en LOTTO - COMMISSIE. Op 1 juli 1980 bestond deze commissie wederom uit de heren G.J.Hulscher F.Kubin F.C.Molema J.SIauerhof C.W.F.Timman. De commissie leed in het afgelopen verenigingsjaar een gevoelig verlies door het overlij den van de heer F.Kubin, die reeds meer dan 25 jaar lid van de commissie was.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 91