84 Bij de benoeming van de ieden voor de technische commissie deelde de heer Van Eijden mede, dat hierover in een bestuursvergadering was gediscussieerd en dat het bestuur van mening is dat er geen aanleiding bestond om aan de ledenraad voor te stellen een wijzi ging aan te brengen in de huidige samenstelling van de commissie. Hij hoopt dat de ledenraad het daarmede eens zou zijn. Na enige discussie blijkt dit het geval te zijn, want de ledenraad ging accoord met het voor stel van het bestuur om de commissie ongewijzigd te laten. Aangezien volgens bovenstaand verslag de commissie het vorig jaar 12x bijeen is geweest, zal het wel het gevolg van communicatie-storing zijn, dat ik als secretaris slechts verslagen heb gekregen van twee bijeenkomsten en wel van 9 oktober en 13 november. Het verslag van de commissie over het verenigingsjaar 1980 - 1981 zal u ter kennis worden gebracht in de jaarvergadering van de ledenraad, die donderdag 27 augustus a.s. in de bestuurskamer zal worden gehouden. Namens het bestuur worden de commissieleden van harte dank gebracht. FINANCIËLE COMMISSIE. De commissie bestond op 1 juli 1980 uit de heren: J.A.Bouwens, voorzitter Ir.J.Lambregts en Drs.L.M.van Wijk. In de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 11 september 1980 werden de drie heren bij acclamatie voor 1 jaar herkozen. Het eveneens aftredende plaatsvervangende lid, de heer A.W.van Dijk, werd in deze verga dering, ook bij acclamatie, weer voor 1 jaar herkozen. De heer Bouwens heeft medegedeeld, dat hij door drukke werkzaamheden reeds in het af gelopen jaar niet in staat was besprekingen bij te wonen en hij zich daarom niet herkies baar zal stellen. De heer Van Dijk heeft medegedeeld, dat hij wegens gezondheidsredenen genoodzaakt was tussentijds voor zijn functie te bedanken. Donderdagavond 21 augustus 1980 had een bespreking plaats over het door het Accoun tantskantoor Dijker Doornbos opgestelde financiële rapport over het boekjaar 1979 - 1980. Hierbij waren aanwezig: Accountant Drs. J.C.Burggraaff en zijn assistent de heer Van der Kerkhof; de vijf bestuursleden Van de financiële commissie waren aanwezig de heren Lambregts en Van Wijk. De heer Bouwens was die avond verhinderd. De administrateur: de heer G.M. Holsheimer. In de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 11 september 1980 werd door de heer

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 90