83 TECHNISCHE COMMISSIE. Op 1 juli 1980 was de samenstelling van de commissie: Sub - commissie A, betaald voetbal: A.J.van Eijden, voorzitter J.Hordijk en A.Pronk, leden. Sub - commissie B, jeugdvoetbal: J. Neefjes, voorzitter C.C.Harms en H.A.Smit, leden. In de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 28 augustus 1980 werd door de heer Hordijk het volgende verslag voorgelezen. AMSTERDAM, 27 augustus 1980. Mijne Heren, Het is de heren van de Technische Commissie en de bestuursvertegenwoordigers een ge noegen u hierbij verslag te doen over de werkzaamheden in het afgelopen jaar verricht. De commissie is in totaal 12x in vergadering bijeen geweest, waarbij in zeer openhartige discussies technische zaken van uiteenlopende aard werden besproken; van de meeste van deze besprekingen werden notities gemaakt en aan de leden ter hand gesteld. Tijdens het verenigingsjaar 1979 - 1980 onderging de commissie één mutatie, doordat de heer Petersen geen tijd meer kon vrijmaken en tussentijds werd vervangen door de heer Cas Harms, teneinde de mankracht van de commissie op peil te houden. Bij de meeste technische vergaderingen heeft de commissie een actieve adviserende in breng gehad; genoemd kan worden de adviezen in zake het aantrekken van de contract spelers Molenaar, Ziegler, Galjé en Hamberg, alsmede voor een nieuwe jeugd- en seniores- trainer. Bij het aantrekken van een tweetal spelers, te weten Ophof en Wiggemansen, kon door het snel en alert moeten handelen, pas na afronding van de transactie infor matie naar de diverse commissieleden uitgaan; een situatie, hoe spijtig ook, die niet altijd voorkomen kan worden. Concluderend kan gesteld worden dat de in het vorige verslag geuite wens van maan delijkse bijeenkomsten tot uitvoering is gebracht, terwijl, hoewel dit de constante aandacht blijft vragen, ook de communicatie een duidelijke verbetering heeft onder gaan. Namens de commissie, Namens het bestuur (w.g.) J.Hordijk en H.A.Smit (w.g.) A.J.van Eijden

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 89