82 Tot zover het uittreksel. Namens het bestuur vanaf deze plaats vele woorden van dank aan de commissieleden voor de vele werkzaamheden die in het afgelopen verenigingsjaar zijn verricht. Zeer verheugend is het feit, dat de commissie kans heeft gezien ruimschoots onder het haar ter beschikking staande budget te blijven. In deze tijd van prijsverhogingen voorwaar geen slecht resultaat. Hulde ONTSPANNINGSCOMMISSIE AJAX In de bestuursvergadering van 29 september 1980 besloot het bestuur een bedrag ad f 900, aan de commissie toe te kennen als bijdrage in de kosten van de organisatie van een St.Ni- colaasmiddag voor de pupillen. De commissie slaagde er in om deze middag op zaterdag 5 december 1980 in het Ajax Res taurant te organiseren. Om 14.30 uur begon een kinder - show Lopi en Topi waarbij de jeugd zich uitstekend amuseerde. De spelers Arnesen, Jensen en Ziegler, alsmede Cruyff waren ook met hun kinderen aanwe zig. Na afloop van de show kwam St.Nicolaas en Zwarte Piet de zaal binnen onder luid gezang van de jeugd. De Sint bleek goed op de hoogte te zijn, gelet op zijn lovende woorden en zijn vermaningen aan diverse pupillen. Namens en in 't bijzijn van de Sint deelde de commissieleden vele geschenken uit aan de pupillen, waarna hij en zijn knecht onder het gezang van Dag, Sinterklaasje vertrok. St.Nicolaas, zijn trouwe knecht, de leden van de Ontspanningscommissie, de leiders van de pupillen - elftallen, en de bestuursleden Bartels en Westrik bleven na afloop nog enige tijd in de bestuurskamer bijeen, voor het nuttigen van banket en een ge zellig borreltje. De secretaris sloot de bijeenkomst en bracht de leden van de commissie, namens het bestuur, hartelijk dank voor de organisatie van deze middag en voor de andere werk zaamheden in het afgelopen jaar verricht. In verband met de verbouwing van het souvenirshuisje tot nieuwe conciërge - woning kwam een kink in de kabel in de verkoop van de souvenirs, hoewel nog wel werd getracht de verkoop te doen door gaan vanuit de beneden - bestuurskamer. Ook voor deze activiteiten dank aan de commissieleden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 88