79 STUDIE - en BEGELEIDINGS - COMMISSIE. Tijdens de bestuursvergadering van 19 september 1980 werd met de heren Waas, Karre- mans, J.Tielenburg en De Weers het door de commissie opgestelde evaluatie - rapport over het seizoen 1979 - 1980 uitvoerig besproken. In de loop van het verenigingsjaar werd de commissie in het kader van een uitbreiding van de werkzaamheden uitgebreid met een nieuw lid. Dit werd de heer T.Tielenburg, werk zaam als groepschef maatschappelijk werk bij de Gemeentelijke Sociale Dienst te Amster dam. De samenstelling werd hierdoor: D.C. Karremans; J.Tielenburg; T.Tielenburg; I.Waas, voorzitter en H.P.de Weers. Overeenkomstig het gestelde in artikel 18, lid 6, van het huishoudelijk reglement heeft de commissie een evaluatieverslag over het seizoen 1980 - 1981, gedateerd 1 juli 1981, aan het bestuur uitgebracht. Uitgaande van het basisprincipe, vertrouwelijkheid, zijn namen en details weggelaten in het hieronder volgende uittreksel van het verslag. De uitbreiding van de commissie was mede het gevolg van een veranderde opzet van de werkzaamheden. De heer T.Tielenburg werd voorlopig voor één jaar aangesteld, maar aan het eind van het verslagjaar werd deze omgezet in een definitieve aanstelling. De uitbreiding van de commissie gaf haar de gelegenheid tot een duidelijke taakverdeling te komen en wel als volgt: de heer De Weers kreeg de zorg over de C juniores; de heer T.Tielenburg over de B juniores; de heer Waas en Karremans de A juniores en tevens de jeugdige betaalde spelers, de heer J.Tielenburg verzorgde een overkoepelende rol, wat inhield dat hij zich niet met specifieke onderwijszaken, maar met de wat algemene problemen bezig hield. Tenslotte bleef de heer Waas algeheel coordinator, en onderhield hij, later ook met de heer Karremans, de contacten met het bestuur. De commissie meent te mogen stellen dat de door haar gekozen en gehanteerde werkwijze, aan de verwachtingen heeft voldaan. Het doel, een betere en duidelijke aanspreekbaarheid voor de ouders, leiders, spelers en trainers, heeft het afgelopen seizoen zeker vruchten af geworpen. Voor het komende seizoen heeft de commissie besloten op de ingeslagen weg verder te gaan, met dien verstande, dat de taakverdeling mogelijk aangepast zal worden. De werkkalender, zoals deze door de commissie aan het begin werd opgezet is door mij niet overgenomen. Tijdens gesprekken bleek eens te meer dat het uitgangspunt, namelijk te wachten met de

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 85