65 Frank Arnesen gaat ons definitief verlaten, gaat naar Valencia. Na de wedstrijd tegen F.C.Utrecht was zijn Ajax - tijd voorbij en mede door de supporters van De Ajacied kreeg zijn afscheid nog een leuk tintje, als we daarbij het geweld van de Sides tegen elkaar maar willen vergeten. Het was weer een schande Aan Frank hebben we een geweldige speler gehad, een enorme sportsman, een goed captain. Ik spreek de wens uit - namens het Ajax - bestuur - dat hij in Spanje net zoveel succes zal hebben als dat hij in Nederland heeft gehad en zijn bekwame spel zich nog verder zal ont wikkelen. Ook Flenning Jensen zullen we niet meer zien. Hij is betrokken bij een groot bedrijf op het gebied van sportartikelen. Henning heeft er lang over nagedacht en uiteindelijk besloten terug te gaan naar Dene marken om samen met zijn compagnon de zaak verder uit te breiden en te consolide ren, iets waarvoor wij alleen maar respect kunnen hebben. Ook jegens hem spreek ik uit dat het hem goed zal gaan in zijn verdere leven. Verder nemen wij afscheid van Martin van Geel, die zijn verdere voetbalgeluk gaat beproe ven bij Roda J.C. Martin heeft bij ons een ongelukkig seizoen achter de rug. In de zesde of zevende wedstrijd een knie - blessure, gevolg meniscus - operatie. Daarna een langdurige verwonding aan zijn enkel. Eigenlijk is het er daardoor bij hem nooit goed uitgekomen, was de gelegenheid daartoe er eigenlijk niet. Ook Martin veel succes toegewenst in zijn nieuwe club. Wim Meutstege hebben wij een vrije transfer gegeven. Deze jongen is zó pechvol geweest het afgelopen jaar, dat wij hem alle medewerking en steun willen geven bij het bepalen van zijn verdere sportieve toekomst. Met dit artikeltje van de voorzitter is een einde gekomen aan het hoofdstuk Betaald Voetbal

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 71