61 De tournooicommissie bestond uit de leden: A.J.van Eijden J. Neefjes H.A.Smit C.A.van Eijden A. Kraan G.M.Holsheimer voorzitter secretaris; advertenties, programmaboekjes; reisarrangementen algemene zaken; administratieve werkzaamheden. De heer Neefjes had een zeer uitgebreid "Draaiboek" samengesteld. De deelnemende verenigingen waren in 2 poules ondergebracht. Poule 1 Poule 2 Arsenal A.Z/67 Real Madrid Ajax Anderlecht F.C. Den Haag Feyenoord H.S.V. Op zaterdag 2 augustus 1980 was een ontvangst voor begeleiders in Hotel - Restaurant Oud London te Zeist georganiseerd. Wedstrijddagen 3 augustus 5 augustus 7 augustus 9 augustus De uitslagen in de slotwedstrijden waren: in Amsterdam en Rotterdam in Noordwijk en Zandvoort in Alkmaar en 's - Gravenhage slotwedstrijden in Ajax - stadion. om de 7e en 8e plaats om de 5e en 6e plaats om de 3e en 4e plaats om de 1e en 2e plaats Ajax A.Z/67 F.C. Den Haag Feyenoord - H.S.V. - Anderlecht - -Real Madrid - Arsenal 4-0 4-2 4-2 0-6 De eindrangschikking werd dus: 1. Arsenal, 2. Feyenoord, 3. F.C. Den Haag, 4. Real Madrid, 5. A.Z/67, 6. Anderlecht, 7. Ajax en 8. H.S.V. Na afloop van de wedstrijden op 9 augustus werd een drankje in het spelershome gedronken, gevolgd door een koud buffet, omstreeks 20.30 uur, in het Restaurant van ons stadion voor officials en begeleiders. Tijdens de slotbijeenkomst kwamen diverse sprekers aan het woord, die geschenken aanboden. De zilveren Haan door Le Coq Sportif beschikbaar gesteld voor het meest faire elf tal werd door vice - voorzitter Van Eijden aan de heer Rentenaar van A.Z/67 uitge reikt. De slotavond was een uitstekend besluit van een voortreffelijk georganiseerd tournooi. In een bijeenkomst te zijnen huize op 24 oktober bracht voorzitter Harmsen dank aan de commissieleden voor al hun werk voor dit tournooi verricht.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 67