42 'Het bestuur van de A.F.C. "Ajax" heeft hedenavond 14 mei 1981 in een periodieke ver gadering van de ledenraad, verantwoording afgelegd over het in de afgelopen periode ge- "voerde beleid. "De ledenraad van de A.F.C."Ajax" stelt er prijs op met nadruk te verklaren, dat zij dit "bestuursbeleid volledig steunt." 5. Rondvraag. Tijdens de rondvraag voerden de volgende leden het woord - tussen haakjes is het onder werp opgenomen. Keijzer taakomschrijving ledenraad, 1 lid bestuursvergaderingen laten bijwonen Fischer is het daarmee niet eens Bakker lek in de ledenraad Fischer laatste jaren door geen enkel lid bericht naar buiten gebrachtGianotten taakomschrij ving De Lange Kraan personen die niet in de dug - out thuishoren Caransa betaling reclamebord Fischer aantal geopende loketten Schoevaart De Lange Van der Zwaag reductie seizoenkaarten en speler van Leeuwarden Klok Bonsink en Wijnberg Kamlag pluim voor functioneren scorebord Been teveel staat in de pers Van der Wal Haarms Kraan Studie- en Begeleidingscommissie De heer Kraan vraagt om het financieel overzicht. Nadat dit is uitgereikt zegt penningmeester Bartels dat hij nog 1 millioen aan inkomsten verwacht. De heer Van der Zwaag vraagt of drievierde gedeelte van het vacantiegeld in de cijfers is verwerkt. Het antwoord is ontkennend. Vervolgens vraagt de heer Van der Zwaag of de vergoedingssom van Wiggemansen in de cij fers is verwerkt. Het antwoord is wederom ontkennend. 6. Sluiting. Voorzitter Harmsen zegt dat reeds is medegedeeld, dat de volgende vergadering de jaarver gadering zal zijn en dat deze wordt gehouden op 27 augustus 1981. Hij sluit hierna de vergadering en wenst iedereen wel thuis. Hiermede is een einde gekomen aan mijn vastlegging van de werkzaamheid van de ledenraad in het verenigingsjaar 1 juli 1980 tot en met 30 juni 1981. Naar mijn mening is de verslaggeving uitgebreid genoeg om u in staat te stellen een verantwoord oordeel te kunnen vellen of volgens u die werkzaamheid voldoende is geweest.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 48