39 3. Notulen van de vergadering van 12 maart 1981. De heer Gianotten is van mening dat zijn opmerkingen omtrent de structuur van de vere niging niet geheel juist zijn weergegeven bladzijde 6 De heer Vunderink zegt dat op bladzijde 6 de Nederlandse taal niet juist is toegepast. Be twijfeld moet zijn betwijfelt. De notulen worden hierna goedgekeurd en door voorzitter Harmsen vastgesteld, onder dankzegging aan Holsheimer voor de samenstelling. 4. Mededelingen van het bestuur. Voorzitter Harmsen vraagt enige ogenblikken stilte in verband met het overlijden van de leden F.Kubin, J.L.G.Stam en F.van Hazendonk. Hij vervolgt met de mededeling dat van de 7 jeugdelftallen er 4 kampioen zijn geworden, namelijk de juniores A 1B 1B 2, en C 1 De resultaten van de seniores laten wat meer te wensen over, het door het 3e elftal verlo ren terrein is nog niet herwonnen. Ons 1e elftal heeft van de laatste 14 competitie-wedstrijden er 12 gewonnen, 1 ge lijk en 1 verloren, zodat er 25 punten werden behaald, terwijl de 16 wedstrijden vóór de winterstop slechts 16 punten opleverden. Jong Ajax heeft zich niet kunnen plaatsen voor de Reserve ere - divisie, maar wel werd de halve finale van de beker - competitie bereikt. Hij deelt mede dat in een bestuursvergadering met de heer Fischer is gesproken over de in stelling van een Commissie voor Goede Diensten, welke bepaalde door het bestuur aan hun gedelegeerde zaken kan onderzoeken en het bestuur daarin van advies te dienen. Hij stelt voor in deze commissie de heren Fischer, Kraan, Gianotten en Middendorp te be noemen. De heer Van Wijk wil weten wat de taakomschrijving van deze commissie zal zijn en of de ze commissie wel past in de structuur van de vereniging. De heer Caransa is van mening dat deze commissie moet worden gekozen door de leden raad en dat de taakverdeling ook door de ledenraad dient te geschieden. De secretaris geeft een nadere uitleg wat eigenlijk de bedoeling is van deze commissie en denkt dat de heer Caransa er te zwaar aan tilt. De commissie zal in geen geval bemoeienis hebben met de organisatie van en het be leid in de vereniging. De heer Lambregts zegt ook voorstander te zijn van een taakomschrijving. De heer Klok vraagt of de reglementen wel voorzien in de instelling van een dergelij ke commissie. De heer Schoevaart stelt dat we toch meer van dergelijke commissies hebben, waarbij hij bijvoorbeeld-denkt aan de Tournooi - commissie. De heer Fischer zegt dat een zaak allereerst bij het bestuur aanhangig wordt gemaakt en het delegeert de zaak dan eventueel aan de commissie voor onderzoek en advies, waarna het bestuur de beslissing neemt.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 45