38 men, zoals het schrappen door het bestuur van sportmaaltijden onderweg naar uitwedstrij den. De heer Hordijk deelt mede, dat in de tijd van Michels er niets gebeurde zonder dat het be stuur daarvan op de hoogte was. De heer Bartels zegt dat men een nieuwe opzet van contracteren van jeugd spelers voor heeft en wel de speler eerst een jaar op onkostenvergoeding laten spelen, daarna bezien of de speler voor een contract in aanmerking komt waarna dit eventueel met terugwerkende kracht van 1 jaar ingaat. De heer Been vraagt met betrekking tot de trainingsweek in Spanje of men niet eerst geld wil zien en daarna pas gaat spelen. Voorzitter Harmsen antwoordt dat vorig jaar in Brazilië en kortgeleden er inderdaad met bankgarantie's is gewerkt. 6. Rondvraag. Aan de rondvraag wordt deelgenomen door de heren Been conciërge Van der Wal plaatsvervanger van trainer A.De Mos voor de jeugd, sneeuwbalaffaire Wim Jansen N.KIok trainer De Mos H.Pil trainers Kraan elftalbegeleiding Schoevaart brief aangaande beschadigingen nieuwe kleedkamers Bakker aantallen toeschouwers, thuiswedstrijden F.C.Utrecht Timman opmerking hierbij inzake belasting, F - side Gianotten kritiek politie, afloop functie Cruyff Timman ontslagvergunning Been hakker Middendorp boekjes in de Engelse en Nederlandse taal, reclame Boerkoel begeleider spelersgroep, trainer De Mos, financiële maatregelen spelers Potharst (Ling), Lambregts belastingstelsel Kraan Dave Sexton Gianotten studiestructuuren Boerkoel Sexton en De Mos 7. Sluiting. In onderling overleg wordt de datum van de volgende vergadering vastgesteld op 14 mei 1981. De voorzitter sluit de vergadering met een wel thuis. Vergadering van 14 mei 1981. 1. Opening. Voorzitter Harmsen opent de vergadering met de aanwezigen welkom te heten, in het bijzonder de ere-leden De Boer, De Jongh en Vunderink, alsmede zijn medebestuursleden Van Eijden en Neefjes en administrateur Holsheimer. Hij deelt mede, dat bericht van verhindering is ontvangen van de leden Smit en Timman, van ere - voorzitter Van Praag en van de ere - leden Bruijnesteijn en Volkers. De heer Been komt iets later ter vergadering. Aanwezig zijn 23 leden. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede dat er geen ingekomen stukken zijn.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 44