36 dameskaarten w.l. f 160.00 dameskaarten o.l. f 170.00 kinderkaarten f 115.00 juniores A f 100.00 juniores B f 90.00 juniores C f 80.00 Pupillen D en E f 60.00 entreegeld w.l. f 30.00 entreegeld o.l. f 15.00 Tevens wordt besloten de parkeerkaarten te verhogen tot f 200.00. De heer Lambregts stelt voor de jeugdleden via het clubblad te informeren over de hoogte van de contributie voor het komende seizoen. 5. Mededelingen van het bestuur. Voorzitter Harmsen deelt mede, dat op dinsdag 10 maart Leo Beenhakker aan het bestuur heeft gevraagd om van zijn taak te worden ontheven en verder afstand heeft gedaan van zijn rechten tot het einde van het seizoen. A.de Mos en B.Haarms hebben vanaf heden de verantwoording over het A - elftal en Jong Ajax. Hoe één en ander in de toekomst zal worden geregeld hangt af van de onderhandelingen met 2 trainers. Het ligt in de bedoeling De Mos te zijner tijd de taak van de binnenkort aan te stellen hoofdtrainer over te laten nemen. Of dit allemaal zal lukken kan natuurlijk nog niet wor den gezegd, mede gezien dat in de voetbalwereld alles mogelijk is, zie hier voor het geval Ivic. Inzake de kwestie Feyenoord - Ajax stelt de KNVB dat de Ajax-klacht niet ontvanke lijk is verklaard. Volgens zijn mening heeft de KNVB zich er wel wat al te gemakke lijk vanaf gemaakt. Met betrekking tot de wedstrijd Ajax - Willem II heeft de tuchtcommissie van de KNVB Ajax vrijgesproken van het ten laste gelegde. Over de contractbesprekingen met Arnesen en Lerby deelt voorzitter Harmsen mede, dat de situatie er op 't ogenblik niet ongunstig uitziet, maar in feite is er definitief nog niets van te zeggen. Ajax is momenteel nog op 2 fronten competitie en KNVB - beker in de slag. In overleg met Cruyff en de technische staf is er een lijst van 10 S 15 spelers opgesteld, die in feite weg zouden moeten. Dan is er nog het probleem van Jong Ajax om tot plaatsing te komen voor de Reserve ere - divisie. Financieel gezien zijn er toch wel grote zorgen want we moeten zorgen de zaak gezond te houden, waarbij toch de salarissen van de spelers het grootste probleem zullen zijn. Omtrent het niet nog meer doorstoten van jeugd, is de voorzitter van mening dat het ligt aan de mentaliteit van de huidige jeugd.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 42