33 Voorzitter Harmsen antwoordt dat het bestuur denkt een kans te hebben. De heer Timman vraagt of er dan nog geen arbitrage is geweest. Voorzitter Harmsen antwoordt dat dit inderdaad het geval is geweest, maar dat hierbij fouten zijn gemaakt, zoals het niet horen van de medische staf van Ajax. 7. Rondvraag. Tijdens de rondvraag zegt de heer Fischer, dat hij van gedachte is dat, behoudens misschien in 1912, in de geschiedenis van Ajax een bestuur het nog nimmer zo moeilijk heeft gehad als het huidige bestuur. Hij bedankt de vergadering en vindt de kritiek hedenavond te verwaarlozen, hetgeen hij als zeer positief ervaart en stelt dat het vertrouwen van de ledenraad in het bestuur volle dig aanwezig is. Voorzitter Harmsen bedankt de heer Fischer voor zijn woorden en zegt dat het be stuur deze steun nodig heeft. Hij deelt mede dat zijn uitspraak over journalisten ratten en lijkenpikkers bij de goede journalisten goed is aangeslagen. Hij haalt als voorbeeld aan Rob Hartoch, die zich op uiterst onbeschofte wijze heeft uitgelaten over onze ere - voorzitter de heer Van Praag en onze penningmeester, de heer Bartels. Hij zegt verder dat bij A.Z.'67 een aantal journalisten de bestuurskamer zijn uitgezet. De heer Fischer vraagt waarom Beenhakker interviews geeft zoals in het radioprogramma Tussen start en finish". Hij moet dat zijns inziens niet doen en vraagt zich af of er geen spreekverbod aan hem kan worden opgelegd, aangezien Beenhakker blijkbaar hardleers is. De heer Van Eijden stelt dat de heer Fischer zo even heeft gezegd, dat hij blij is dat er geen paniek in de vereniging is. Indien het bestuur nu een spreekverbod voor Beenhakker zou uitvaardigen zou dit averechts bij de pers werken. Verder de rondvraag in telegram-stijl - tussen haakjes is het onderwerp vermeld. Been Wim Jansen en medische staf Kamlag Cruyff Klok wenst het bestuur veel sterkte)(Vischschoonmaker Cruyff Pil wanprestatie tegen SVV Kraan conciërge echtpaar, vriendschappelijke wedstrijden, afwezigheid van de twee leden van de financiële commissie),Middendorp clubblad Smit Krol Gianotten verantwoordelijkheid duitse tekst Immer gerade Aus Potharst subsidie), Hordijk bericht aan het ANP inzake Wim Jansen en Cruyff Van der Wal Ziegler Boerkoel Wim Jansen 8. Sluiting. in onderling overleg wordt de volgende vergadering van de ledenraad vastgesteld op 12 Maart 1981 Voorzitter Harmsen heeft het laatste woord en sluit met een wel thuis deze vergadering.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 39