30 Hij krijgt ten antwoord, dat voor al deze spelers, uitgezonderd Kieft, een vergoedingssom moest worden voldaan. Voor sommige spelers was de zogenaamde Amateurvergoeding verschuldigd, omdat ze nog sinds korte tijd lid van onze vereniging zijn. Hierna worden de notulen ongewijzigd goedgekeurd en door voorzitter Harmsen vastge steld, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. 4. Verkiezing van een 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. De heren G.Fischer en A.Kraan hebben zich voor deze functie herkiesbaar gesteld en wor den door de ledenraad herbenoemd voor 1 jaar. 5. Goedkeuring van het besluit van de Algemene Ledenvergadering tot wijziging van de statuten, genomen in de jaarvergadering van 11 september, artikel 35, lid 6, van de sta tuten. Artikel 33. Stemrecht hebben werkende leden, die de leeftijd van 21 jaar hebben bereikt, ere - leden en leden van verdienste. De overige leden hebben een adviserende stem met uitzondering van de buitengewone leden, genoemd in artikel 6, lid 1, van de statuten. Artikel 27 Een buitengewoon algemene ledenvergadering, uitgezonderd de vergaderingen ge noemd in de artikelen 35 en 36, heeft geldigheid indien tenminste 30 stemgerechtig de leden de presentielijst hebben getekend. De heer Kraan merkt op dat de tekst suggereert dat ere-leden en leden van verdienste geen werkende leden zouden zijn. De secretaris deelt mede, dat notaris Posch deze tekst indertijd beter vond en deze nu is aangehouden. De ledenraad gaat met algemene stemmen akkoord met vorenstaande wijziging van de statuten. 6. Bestuursmededelingen. Allereerst heet voorzitter Harmsen de twee nieuwe ledenraadsleden, de heren K.Bakker en D.Keijzer, alsmede administrateur Holsheimer, die voortaan de notulen zal verzorgen, van harte welkom. Vervolgens schetst hij de situatie van het eerste elftal als volgt: Na 13 competitie-wedstrijden, met de uitwedstrijden tegen Feyenoord en de F.C.Utrecht nog in het vooruitzicht, is de situatie niet rooskleurig, waarbij pech ons zeer zeker heeft achtervolgd. Diverse geblesseerde spelers kunnen echter binnenkort weer hun rentree maken. Tot op he den heeft het elftal nog niet in de samenstelling gespeeld zoals het bestuur bij aanvang van het seizoen had gedacht, behoudens tijdens het tournooi Amsterdam 705 en het tour- nooi in Madrid. Positief was het vertoonde spel in de wedstriiden Ajax - A.Z/67 en Ajax Bayern Munchen,

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 36