29 Voorzitter Harmsen heeft nog één punt. Aan de containers heeft u kunnen zien, dat begon nen is aan de verbouwing van de rechter-vleugel, waarbij de heer Sebus veelvuldig aanwezig is om te controleren of alles gaat zoals het behoort te gaan. Het bestuur heeft vrij lang gediscussieerd of de verbouwing direct in zijn geheel moest wor den uitgevoerd of in 2 fasen. In verband met een belangrijke kostenbesparing bij uitvoering ineens en mede op advies van de heer Sebus heeft het bestuur daartoe besloten. Naar de mening van het bestuur en ook van de financiële commissie konden we niet langer aan een verbouwing ontkomen. Hij hoopt dat we over ongeveer 3 maanden tezamen een rondgang kunnen maken door de in nieuwe staat zijnde vleugel. Het is kwart voor twaalf als voorzitter Harmsen tegen de heer Fischer zegt, dat hij heeft gehoord dat deze vandaag jarig is. Hij kan hem nog net op de dag van zijn ver jaardag daarmede namens alle aanwezigen van harte feliciteren. Hij spreekt de wens uit, dat hij nog vele jaren in goede gezondheid zijn verjaardag zal kunnen vieren. 15. Sluiting. Iri onderling overleg wordt de datum voor de volgende vergadering vastgesteld op donder dag 20 november 1980, later wordt deze dag één week verschoven, aldus werd het 27 no vember 1980. Voorzitter Harmsen zegt dat de aanwezigen moeten zorgen goed thuis te komen. Dan volgt nog 1 hamerslag en de jaarvergadering van de ledenraad is ten einde. Vergadering van 27 november 1980. 1Opening. Voorzitter Harmsen opent de vergadering met de aanwezigen welkom te heten, in het bij zonder de ere-leden Bruijnesteijn, De Jongh en Vunderink, alsmede de bestuursleden Van Eijden en Neefjes. Hij deelt mede, dat bericht van verhindering is ontvangen van de leden Van Dijk, Petersen, en Van Wijk, van ere-voorzitter Van Praag en het ere-lid Volkers. Afwezig zonder bericht het lid Lambregts. Aanwezig zijn 23 leden. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat de heer A.W.van Dijk vanwege gezondheidsredenen schrifte lijk heeft verzocht hem te ontslaan van zijn verplichtingen als lid van de ledenraad en als plaatsvervangend lid van de Financiële Commissie. 3. Notulen van de jaarvergadering van de ledenraad van 28 augustus 1980. De heer Fischer merkt op dat op bladzijde 6, 24ste. regel van onder, onder de aankopen van spelers ook spelers worden vermeld, die uit onze eigen jeugd zijn overgekomen. Dit is zijns inziens niet juist.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 35