25 werk goed dan twee half. Hij heeft daarom moeten besluiten zich niet herkiesbaar te stellen.Hij hoopt dat men begrip daarvoor heeft. Applaus. Voorzitter Harmsen richt zich vervolgens tot de nieuwe penningmeester de heer L. F.Bar- tels. Hij heet hem, mede namens de andere drie bestuursleden, hartelijk welkom in het bestuur. Het schip Ajax ligt goed in de vaart en hij is er van overtuigd dat de heer Bartels al zijn krachten zal inzetten om het schip Ajax op de goede koers te houden. Applaus. Voorzitter Harmsen zegt vervolgens dat de heer Neefjes zich wel herkiesbaar heeft gesteld voor de functie van commissaris amateur voetbal. Hij stelt voor de heer Neefjes, bij enkele kandidaatstelling, bij acclamatie hèr te benoemen. De vergadering geeft wederom met applaus te kennen het ook eens te zijn met dit voorstel. 11Benoeming technische commissie. De heer van Eijden deelt mede, dat hierover is gediscussieerd in een bestuursvergadering. Het resultaat hiervan is geweest, dat het bestuur van mening is dat er geen aanleiding is om aan de ledenraad voor te stellen in de huidige samenstelling van de commissie een wij ziging aan te brengen. Hij hoopt dat de ledenraad zich hiermede kan verenigen. De heer Schoevaart zegt dat het bestuur jaarlijks in overleg met de ledenraad een techni sche commissie moet benoemen. De heer Van Eijden zegt dat dit de reden is dat hij namens het bestuur daarom zo even een voorstel aan de ledenraad heeft voorgelegd. De heer Schoevaart vraagt of de heer Harms wel voldoende tijd heeft om naast zijn functie van begeleider van de juniores A 1 ook nog een functie te bekleden in de technische commissie? De heer Van Eijden antwoordt dat dit is besproken met de heer Harms en deze is van mening dat dit wel mogelijk is. Indien hij daarover na enige maanden een andere me ning heeft zullen we moeten afwachten. De heer Pil vraagt waarom dit punt eigenlijk in de vergadering wordt gebracht. Voorzitter Harmsen antwoordt dat dit is voorgeschreven in het huishoudelijk regle ment. De ledenraad zou het met het voorstel van het bestuur niet eens kunnen zijn en daarin een wijziging aangebracht willen zien. De ledenraad gaat hierna met algemene stemmen akkoord met het voorstel van het bestuur. 12. Vaststelling officieel Orgaan. Dit punt wordt een hamerstuk omdat alle leden van mening zijn dat het Ajaxnieuws ons Officieel Orgaan moet blijven. 13. Verkiezing Commissie van Redactie. De commissie bestaat uit de heren A.Harmsen, M.Middendorp, en M.J.W.Middendorp. Gelet dient te worden op het bepaalde in artikel 3 van het huishoudelijk reglement De aftredende heren stellen zich herkiesbaar. Voorzitter Harmsen zegt dat er geen tegenkandidaten zijn gesteld, dat de aftredende he ren zich herkiesbaar hebben gesteld en hij daarom voorstelt de heren bij acclamatie weer voor 1 jaar hèr te benoemen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 31