24 Toen daarna Van Dord en Meutstege door blessures wegvielen was Zwamborn, gelukkig voor ons, nog niet verkocht. Op verzoek van de technische leiding heeft het bestuur een gesprek met hem gehad en werd een accoord bereikt over een nieuw contract. De heer Been wil niet in détails treden, maar nog steeds doen we jonge spelers weg en trek ken andere jonge spelers aan, terwijl wij zelf ook goede jonge spelers hebben. Hij komt hierop terug tijdens de rondvraag. 8a Voorstel van het bestuur om het ondersteunend lid, de heer H.K.van Teunenbroek, met terugwerkende kracht tot 1 juli 1980, te benoemen tot werkend lid. Voorzitter Harmsen deelt mede, dat het voorstel door de heren Fischer en Potharst bij het bestuur is ingediend en door het bestuur is overgenomen. De heer van Teunenbroek heeft 4 jaar deel uitgemaakt van de controle commissie, was 2 jaar begeleider bij de pupillen A. Daarna werd hij lid van de jeugdcommiss.e en nu reeds 2 jaar begeleider van een jeugdelftal. Na deze toelichting werd het voorstel met algemene stemmen aangenomen. 9. Bespreking bestuursbeleid. Voorgesteld wordt om punt 14 De rondvraag gelijktijdig te behandelen. De secretaris is van mening dat dit niet juist zou zijn, omdat volgens hem voor de behan deling van punt 14 de bestuursverkiezing dient plaats te vinden. De vergadering is het met de secretaris eens, dus was het voorstel verworpen. Nadat is gebleken dat niemand het woord wenst betreffende het bestuursbeleid, bedankt voorzitter Harmsen voor het in het bestuur uitgesproken vertrouwen. 10. Bestuursverkiezing. u. koor a Rrandsteder en de commissaris amateur Aftredend zijn de penningmeester de heer A.Brandsteaer en u voetbal de heer J.Neefjes. De heer Brandsteder stelt zich niet en de heer Neefjes stelt zich wêl herkiesbaar. Voorzitter Harmsen zegt dat het allen bekend is dat de heer Brandsteder zich niet herkiesbaar stelt en ook over het waarom niet. Hij stelt voor de heer Bartels,enig kandidaat voor de functie, bij acclamatie te be noemen tot penningmeester. De vergadering geeft door applaus te kennen het eens te zijn met dit voorstel. Tot de heer Brandsteder zegt voorzitter Harmsen: "Ton rest mij je dank te zeggen voor alles wat je voor Ajax hebt gedaan en misschien nog "zult doen. Je bent een eerlijke vent waarmee goed kon worden samengewerkt, vooral in "Ik hoop jl nog vele jaren in goede gezondheid bij Ajax aan te treffen. Misschien komt het "bestuur nog wel eens bij je voor advies." Applaus. De heer Brandsteder zegt dat hij het werk graag heeft gedaan. Hij heeft echter geen kans gezien om een goede combinatie te vinden voor het penningmeesterschap en zijn zakelijke werkzaamheden. Het gevolg hiervan was dat hij eigenlijk de be,de wer zaamheden maar voor de helft goed kon doen. Vanzelfsprekend doet hu liever een

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 30