23 De heer Brandsteder antwoordt dat hij - in verband met een verwachte stijging van de pu blieke belangstelling en de plaats gehad hebbende prijsverhoging - heeft gemeend nu een bedrag van f 2.000.000,- te mogen begroten. De werkelijke recette in het afgelopen sei zoen bedroeg f 2.105.000,-. De heer Potharst vraagt of in de toekomst nog wedstrijden in het Olympisch Stadion zul len worden gespeeld. De secretaris antwoordt dat daarop nog geen definitief antwoord kan worden gegeven, omdat dit afhankelijk is van het verloop van de competitie- en Europacupwedstrijden. Het bestuur heeft reeds besloten dat de wedstrijd tegen P.S.V. in ons stadion zal worden gespeeld. Nadat gebleken is dat er geen vragenstellers meer zijn, bedankt voorzitter Harmsen de heer Brandsteder voor al het werk dat door hem in het afgelopen jaar is verricht. Applaus. Hij hoopt dat de verstrekte gegevens deze keer niet in de pers komen. De heer Middendorp vraagt nog wat hij omtrent de balans en de rekening van baten en lasten in het clubnieuws kan publiceren. Voorzitter Harmsen antwoordt dat hij hiervoor te zijner tijd contact dient op te ne men met het bestuur. 8. Verslag van de technische commissie. Het jaarrapport wordt door de heer Hordijk voorgelezen. De heer Fischer zegt te hebben gehoord dat een tweetal spelers, te weten Ophof en Wigge- mansen zijn aangetrokken zonder dat hierover door het bestuur overleg is gepleegd met de technische commissie. Hij adviseert om er voor te zorgen dat zo iets in de toekomst tot een minimum wordt beperkt. De heer Van Eijden deelt mede, dat de betrokken zin er niet voor niets in is gezet, maar evenmin de laatste woorden van het verslag. De heer Fischer meent te weten dat de onderhandelingen betreffende het aantrekken van Wiggemansen een gehele dag hebben geduurd. De heer Van Eijden zegt dat een gehele dag moet worden gecorrigeerd in: bijna een halve dag. De heer Been heeft beluisterd dat het verslag alleen betrekking heeft over het adviseren betreffende de eventuele aankoop van spelers. Dient dit ook niet te geschieden bij de voor genomen verkoop van spelers De heer Van Eijden antwoordt dat de commissie, zonder de 2 bestuursleden, bijeen is ge weest. Er is toen met de heer Kraan uitvoerig gesproken over de contractspelers die in Jong - Ajax spelen. Hij wil even stellen dat het geen wens van het bestuur is geweest dat Tahamata wegging. Deze was na de door Standard Luik gedane aanbieding aan hem voor ons niet meer te be houden. Aan Zwamborn was een aanbieding gedaan voor een lager contract, in de hoop dat daar door de kans om hem te verkopen zou worden vergroot, omdat dan de te betalen vergoe dingssom voor hem daardoor lager werd.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 29