22 Het bedrag is voor het volgend jaar verhoogd tot f 160.000,-. omdat geïnvesteerd is in de kuipstoeltjes, scorebord en de verbouwing, waardoor het bedrag voor afschrijvingen dus moest worden verhoogd. De heer Van Wijk wijst er op dat vroeger de uitgegeven bedragen voor alle verbeteringen in het zelfde jaar werden afgeschreven. In verband met de moeilijke financiële toestand zijn we van dat systeem afgestapt. De heer Van der Zwaag heeft zo juist van de penningmeester gehoord dat hij verleden jaar in zijn verslag abusievelijk een negatief kapitaal heeft vermeld van f 61.000,- in plaats van f 83.087,-. Vorig jaar is goedgekeurd een negatief saldo van f 950.000,-, nu blijkt dat het bedrag f 972.000,- had moeten zijn. In de tussenliggende tijd is daarvoor nooit iets verme vindt dit een merkwaardige zaak. De heer Van Wijk zegt dat het duidelijk niet terecht is dat de financiële commissie daarvan geen melding heeft gemaakt. Hij kan wel mededelen, dat in het verslag van de accountant wel de juiste cijfers f 83.087,- en f 972.087,- zijn vermeld. Hierover is door de financiële commissie wel overleg gepleegd met de penningmeester. De heer Van der Zwaag is het opgevallen dat op de balans een nieuwe post voorkomt namelijk Contractverplichting f 594.000,-. De heer Brandsteder zegt dat deze post op korte termijn zal worden opgelost. De heer Been is het opgevallen en hij heeft zijn ogen daarbij uitgekeken, dat we meer be zoekers hebben getrokken ondanks de berichten van verminderde belangstel!,ng m pers. Hij is daar erg blij mee. De heer Timman vraagt hoeveel wedstrijden in het Olympisch Stadion zijn gespeeld. Voorzitter Harmsen antwoordt dat daar in totaal 4 wedstrijden zijn gespeeld, waarvan 2 competitiewedstrijden A.Z/67 en Feyenoord en 2 Europacupwedstnjden I Strassbou g en Nottingham Forest 6. Verslag van de Financiële Commissie. De heer Van Wijk zegt dat het verslag erg simpel is. De financiële commissie gaat accoord met het gevoerde financiële beleid en schaart zich achter het bestuur. In verband met gewijzigde statuten dient de algemene ledenvergadering al dan niet decharge te verlene Wanneer U daar belangstelling voor heeft dan dient u op de algemene ledenvergadering te komen. 7. Vaststelling van de door de financiële commissie goedgekeurde begroting. De heer Brandsteder zegt dat het maken van een begroting een verplicht nummer is, maar dat je er in feite niets aan hebt. Bij de behandeling van pun, 6 van de Agenda zijn door de heer Pil reeds enige vragen ge- steld betrekking hebbende op de begroting. De heer Gianotten acht het een filosofie dat de opbrengst van de comp^ewedSt'iid6" is begroot op f 2.000.000,-tegenover een begroot bedrag van f 1.600. ,- ver e en j

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 28