17 Het jaartal achter de naam geeft het jaar van aftreden aan. Dit jaar zijn de navolgende le den derhalve aan de beurt van aftreden: A.Boerkoel, M.Caransa, G.Fischer, Mr.N.J.Gianotten, M.J.W.Middendorp, H.J.W.Pil, H.A.Smit en Drs.L.M.van Wijk. Bij het maken van dit verslag is mij nog niet bekend of de 8 aftredende leden zich allen herkiesbaar stellen. Bovendien zal moeten worden voorzien in de lopende zittingsperiode ontstane 2 vacatures namelijk door het tussentijds bedanken van de heer A.W.van Dijk en door het overlijden van de heer P.H.Petersen. De in deze vacatures gekozen leden zijn respectievelijk in 1983 en in 1982 aan de beurt van aftreden. Hoewel de heer P.H.Petersen nog niet zolang zitting had in de ledenraad, kan gerust worden gesteld dat zijn overlijden op jeugdige leeftijd als een verlies voor de leden raad kan worden beschouwd. Volgens hef bepaalde in artikel 25, lid 3, van de statuten moet ten minste vier keer per verenigingsjaar een vergadering van de ledenraad worden gehouden. In het afgelopen verenigingsjaar kwam de ledenraad slechts vier keer in vergadering bijeen, zodat precies werd voldaan aan vorenstaande reglementaire bepaling. De vier vergaderingen werden op de onderstaande data gehouden: 28 augustus 1980 jaarvergadering 27 november 1980 periodieke vergadering 12 maart 1981 periodieke vergadering 14 mei 1981 periodieke vergadering Opdat u zich een oordeel kunt vormen omtrent de werkzaamheid van de ledenraad in het as gelopen verenigingsjaar volgen hieronder beknopte overzichten van de vier vergaderingen. JAARVERGADERING, gehouden op 28 augustus 1980 1. Opening. Voorzitter Harmsen heet de aanwezigen hartelijk welkom op de altijd belangrijkste leden vergadering van de ledenraad van het jaar. Hij begroet de ere-leden Bruijnesteijn, De Jongh, Volkers en Vunderink, alsmede de heer L.F.Bartels, enig kandidaat voor de functie van penningmeester en zijn medebestuursleden Van Eijden en Neefjes. Bericht van verhindering is ontvangen van de leden Boerkoel, Caransa, Klok jr., Smit, Vischschoonmaker en Kraan. Zonder dat bericht van verhindering van hem is ontvangen is de heer van Dijk evenmin aanwezig. Aanwezig zijn dus 19 leden, zodat voldaan is aan de reglementaire bepaling dat een verga dering rechtsgeldig is indien ten minste 18 leden de presentielijst hebben getekend. Ere-voorzitter Van Praag en het ere-lid De Boer sr. hebben ook bericht van verhindering gezonden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 23