15 LEDENRAAD Artikel 17, leden 2 en 3 van de statuten luiden als volgt: 2. De ledenraad bestaat uit: a. voorzitter, secretaris en penningmeester van de vereniging; b. 24 afgevaardigden van de stemgerechtigde leden, geen deel uitmakende van het bestuur. 3. De voorzitter en de secretaris van de vereniging bekleden deze functie ook in de le denraad. In verband met het bepaalde in artikel 29, lid c, van de statuten laat ik tevens secretaris van de ledenraad zijnde, hieronder volgen het daarin bedoelde verslag betreffende de werk zaamheid van de ledenraad in het afgelopen verenigingsjaar. Met inachtneming van het bepaalde in artikel 17 van de statuten was de samenstelling van de ledenraad op 1 juli 1980 als volgt: A.Harmsen, J.H.Westrik en A.Brandsteder, respectievelijk voorzitter, secretaris en penning meester van de vereniging en de onderstaande 24 leden, door de stemgerechtigde leden ge kozen in een Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. A.R.Been M.J.W. Middendorp A.Boerkoel J.Neefjes jr. M.Caransa P.H.Petersen P.van Deijck sr. H.J.W.Pil A.W.van Dijk J.H.Potharst G.Fischer W.F.Schoevaart Mr.N.J.Gianotten H.A.Smit J.Hordijk H.G.A.Timman C.C.Kamlag M.Vischschoonmaker N.KIok jr. C.A.v.d.Wal A. Kraan Drs.L.M.van Wijk Ir.J.Lambregts H.v.d.Zwaag Doordat de heer L.F.Bartels in de jaarvergadering van de ledenraad van 28 augustus 1980 tot penningmeester werd gekozen, werd hij ingevolge het bepaalde in artikel 17, lid 2, let ter a, van de statuten tevens lid van de ledenraad. Aan de beurt van aftreden waren de leden: A.R.Been, P.van Deijk sr., A.W.van Dijk, A.Kraan, Ir.J.Lambregts, W.F.Schoevaart, H.G.A. Timman en M.Vischschoonmaker. Aangezien de heer J.Neefjes jr. in de vergadering van de ledenraad van 24 januari 1980 werd gekozen tot commissaris amateur voetbal moest in de daardoor ontstane vacature in de ledenraad ook worden voorzien. Naast de 8 aftredende leden die zich herkiesbaar hadden gesteld waren bovendien door de leden de heren K.Bakker en D.Keijzer kandidaat gesteld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 21