13 met een optie van nog 1 jaar. Er kan niet worden gezegd dat het gesprek gemakkelijk was, hetgeen wordt geïllustreerd dat pas om 4.00 uur 's morgens daaraan een einde kwam. Omstreeks ultimo maart 1981 had Bobby Haarms op eigen verzoek een gesprek met het bestuurslid de heer Bartels. Hij deelde mede, dat als een nieuwe hoofdtrainer werd aangetrokken hij het voor hem niet meer zag zitten, want hij nam aan dat De Mos dan 1e assistent van de nieuwe trainer zou worden. Nadat de heer Bartels hem zondagmorgen 12 april 1981 had medegedeeld dat met in gang van 1 juli 1981 de heer Kurt Linder hoofdtrainer bij ons werd reageerde hij vrij rustig, maar later ging het mis met hem. Overspannen en geestelijk in de war vertrok hij naar De Lutte. Hoe het verder ging kunt u lezen in de notulen van de vergadering van de ledenraad van 14 mei 1981. Voor de goede orde vermeld ik hier alleen nog, dat het bestuur niet de bedoeling had Haarms ontslag aan te zeggen. Dit had contractueel vóór 1 april 1981 aan Haarms ter kennis gebracht moeten zijn en de directeur van het GAB had daaraan dan nog zijn fiat moeten geven. Op 23 april 1981 hadden de bestuursleden Harmsen en Westrik een oriënterende bespre king met de heren De Boef en Roffel betreffende het plan om het Olympisch Stadion te moderniseren. Op 1 mei 1981 had een gesprek plaats met een delegatie bestaande uit vertegenwoordigers van de Directie Sportzaken van het Ministerie van C.R.M., de K.N.V.B. en Bouwkosten Management B.V. over het experiment gezinstribune de zogenaamde blauwe tribune hetgeen samenhangt met de factoren comfort en veiligheid. Het bestuur had op 5 mei 1981 een gesprek met de heren H.A.de Boer van het C.D.A., J.Worrel van de P.v.d.A. en F.Meurders, A.PIeket en G.Ackermans van het V.A.R.A. - Radioprogramma De Rooie Haan". Aan de heren werd een inzicht gegeven omtrent de gang van zaken in een club, spelende in het betaalde voetbal. In de bestuursvergadering van 9 juni 1981, waarbij aanwezig waren 4 bestuursleden (de secretaris was met vacantie), administrateur Holsheimer, de trainers Linder en De Mos, alsmede Dr.Rolink, Dr.Groot en Prof.Dr.Greep werden de problemen rondom de medi sche staf besproken. Voornaamste probleem is het uitzwermen van vele spelers naar on der andere diverse fysiotherapeuten. Aangezien artsenkeuze enz. vrij is, is het een onmogelijkheid om de spelers dit te verbie den. Niet goed te praten is dat hieromtrent overleg met onze medische staf volledig ont breekt. Prof.Dr.Greep is van mening dat de heer De Lange zeer waardevol voor ons kan zijn, maar dat Nolet en De Lange dichter bij elkaar moeten worden gebracht.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 19