12 treden. In het hierboven aangehaalde interview blijkt dat hij voor de begeleiding van de 3 laatste competitiewedstrijden f 105.000,- netto van Zaragoza heeft ontvangen. Verder zal ik maar niet ingaan op dat interview. In de bestuursvergadering van 23 maart 1981 besloot het bestuur de heer W.de Lange tot het einde van het seizoen op proef te laten fungeren als masseur-verzorger bij het 1e elf tal, mede omdat reeds een aantal spelers zich door hem lieten behandelen. Tegen de mededeling van competitieleider Huybregts dat de op 1 april 1981 vastgestelde wedstrijd Ajax - N.A.C. zou worden omgezet in F.C.Utrecht - Ajax werd tevergeefs gepro testeerd. Het gevolg van deze omzetting was dat we op 3, 5, 10 en 12 mei een thuiswed strijd moesten spelen tegen respectievelijk Sparta, P.S.V., M.V.V., en N.A.C. hetgeen ui teraard een financiële strop betekende. De 4 wedstrijden werden alle gewonnen. Besloten werd het souvenirshuisje te laten verbouwen tot conciërgewoning. Het gevolg hiervan is dat de toegang tot ons complex werd gewijzigd van de Diemenzijde in de Stadszijde. Het restant van de obligatielening zal per 1 juli 1981 in zijn geheel worden afgelost. De obligatiehouders werden hierover vóór 1 mei ingelicht. In de bestuursvergadering van 31 maart kwam de heer G.Fischer in zijn functie van 1e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad, namens enige leden van deze raad enige ge beurtenissen uit de laatste tijd bespreken. Van deze gelegenheid maakte het bestuur gebruik om hem te vragen of hij enige leden van de ledenraad wilde polsen om te trachten tot een Commissie van Goede Diensten te komen. De bedoeling hiervan is dat het bestuur ingekomen klachten zonodig aan de com missie kan delegeren voor onderzoek en advies. De heer Fischer werd uitgenodigd om de komende bespreking die het bestuur zou hebben met de heren Rolink, Nolet, De Mos, Haarms en De Lange te blijven bijwonen. Het bestuur besloot een proef te nemen met het instellen van een verschil in prijs van de seizoenkaarten in de hoop dat dit zou leiden tot een grotere verkoop van seizoenkaarten. De prijs van een seizoenkaart voor de vakken A en D op de ere-tribune en voor de vakken J en M op de Reijnoldstribune wordt goedkoper dan voor de vakken B en C op de ere tribune, respectievelijk de vakken K en L op de Reijnoldstribune. Degene die vóór 24 mei tot aankoop van een seizoenkaart overgingen kregen een gratis kaart voor de wedstrijd Ajax - Feyenoord. Bovendien werd besloten om een knipkaart voor 6 wedstrijden in te voeren voor de prijs van 5 wedstrijden. Nadat het bestuur tevergeefs contacten had gehad met onder meer de trainers Ivic, Bos- kov, Happel en Johannson werd het geattendeerd op de mogelijkheid dat Kurt Linder misschien wel bereid zou zijn om gedurende 1 of 2 jaar trainer bij ons te worden. In een nachtelijk gesprek, nadat we zaterdag 11 april 1981 in Alkmaar de uitwedstrijd tegen A.Z/67 met 1 - 0 hadden gewonnen, ten huize van de voorzitter te Avenhorn met de heer Kurt Linder werd overeenstemming met hem bereikt over een contract van 1 jaar

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 18