10 Op 25 september 1980 kwamen de heren Fischer en Potharst ter vergadering om te spreken over de nieuwe indeling op het ere-terras. Besloten werd Mr. Voetelink bij de Gemeente Politie een vergunning te laten aanvra gen voor het mogen houden van een zogenaamde secondenloterij. De vergunning is inmiddels door het college van B W verleend. Het plan om te komen tot een krachtcentrum op ons complex kon niet worden verwezen lijkt omdat daarvoor geen geschikte ruimte was te vinden. Besloten werd om deel te nemen aan het "Sport-promotie-plan" van Duyvis. Deze actie houdt in het sparen van bonnen die voorkomen op 3 producten van Duyvis. Bij inlevering van 3 bonnen krijgt men een korting van 50 procent op de toegangsprijs voor bepaalde wedstrijden, welke geen grote publieke belangstelling trekken. Met ingang van het seizoen 1980 - 1981 werd het verstrekken van genodigden-diploma s sterk beperkt. In de laatste door penningmeester Brandsteder bijgewoonde bestuursvergadering werd hij toegesproken door voorzitter Harmsen, die hem een "Dubbelsculptuur" van Wim Kuyl overhandigde. Contractspeler Bonsink werd tot 1 juli 1981 aan RWDM uitgeleend, meteen optie tot aankoop vóór 1 mei 1981Gebleken is dat RWDM geen gebruik heeft gemaakt van de optie. Besloten werd om Mej.J.R.Konings, roepnaam Liesbeth, met ingang van het seizoen 1980 - 1981 te laten omroepen bij onze thuiswedstrijden. Op 29 september 1980 had een bespreking plaats met het bestuur van de sectie be taald voetbal in het raam van de clubs die spelers leveren voor de selectie van het Nederlands elftal. Het contract met de Dienst voor de Sport betreffende het onderhoud van de velden werd met ingang van 1 januari 1982 door het Bestuur opgezegd. Gedacht wordt dat het onderhoud in eigen beheer beter en goedkoper zal zijn. In de bestuursvergadering van 13 oktober 1980 werd met Pirn van Dord, die werd bijge staan door Karei Jansen van de VVCS, overeenstemming bereikt omtrent de beëindiging van zijn contract met ingang van 1 juli 1980. Tot 1 juli 1981 krijgt hij nog f 3.000,- per maand Op 16 en 24 oktober had het bestuur besprekingen met de heren Beenhakker, Haarms, De Mos, Koppelaar, Arnesen en Pronk over de slechte positie van het 1e elftal en wat daaraan kon worden gedaan. De Inspecteur Omzetbelasting deelde mede, dat hij van mening is dat van de ontvangen donaties BTW dient te worden afgedragen. Het bestuur heeft hem schriftelijk laten weten dat het met zijn standpunt niet eens is. Door de slechte staat van de kap van de Reijnoldstribune kunnen daar geen reclamebor den meer aan worden bevestigd. Ter compensatie hiervan zal de 52 meter rails onder de kap van de Reijnoldstribune met 40 meter worden uitgebreid, zodat daaraan dan ook

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 16