5 culaire waarin ze werden uitgenodigd om donderdag 19 maart 1981 omstreeks 17.30 u. aanwezig te willen zijn in het Restaurant van de Edenhal aan de Kruislaan Radioweg waar de 36e reünie van de "Bordjesclub" zou worden gehouden, ter viering van het 81 - jarig bestaan van Ajax. In de circulaire werd tevens medegedeeld dat de start van de borreltafel om 17.30 uur plaats zou vinden. Tijdens het culinaire gedeelte zou voorzitter Volkers als tafelpresi dent zijn gebruikelijk speech houden en dat de muziek zou worden verzorgd door het duo Peter Mclean. De heer M.J.W.Middendorp schreef in het clubnieuws nr.8 van april 1981 het volgen de over het feest van De Oude Garde "De jaarlijkse reünie, is ook dit jaar weer een gezellige bijeenkomst geworden. "Na afloop, bij het afscheid mochten de leden van het Comité tenminste alom "van de aanwezigen vernemen dat ze het leuk gevonden hadden. En aangezien "er ver na middernacht nog lieden waren waaronder onder meer bestuursleden "waarbij niet alleen sterke verhalen uit het verleden, maar ook wijze woorden "ten aanzien van de toekomst werden uitgesproken, moge daaruit blijken dat de "sfeer uitstekend was. "Was als aanvangsuur voor de borreltafel 17.30 uur genoemd op de convocatie .reeds ver vóór deze klok waren er "keien" gezeten aan hun pilsje, een "jonkie", al dan niet gedompeld in een cola en aldus aan hun "warming up" "begonnen. "Heiaas zou later op de avond blijken dat, vooral door ziekte, een aantal "Bordjesclubleden", maar ook mede door andere omstandigheden, verstek moes- "ten laten gaan. Maar uit de fotoreportage in vorengenoemd clubnieuws voor komende, kon geconcludeerd worden dat er niettemin goede belangstelling be- "stond. "Van hieruit alsnog onze beste wensen aan de zieken; mogelijk hebben hun om- "standigheden zich intussen verbeterd. Laten we hopen dat ze er het volgend "jaar weer bij zijn. "De gebruikelijke speech van tafel-president Wim Volkers verkreeg dit jaar een "speciaal tintje in verband met de aanwezigheid van een jubilaris. Wim Bruijne- "steijn werd namelijk op 20 maart dus één dag na het Bordjesclubfeest "TACHTIG JAAR". "Wim Volkers overhandigde hem namens de "Oude Garde" een kopergravure "van Amsterdam. "Nadat de aanwezigen een rede van voorzitter Ton Harmsen hadden aangehoord, "betreffende het huidige we! en wee van onze club, sprak ook hij woorden van "lof aan het adres van de 80 - jarige Wim Bruijnesteijn waarbij hij zijn felicitatie "vergezeld deed gaan van een geschenk, zijnde een fraaie "Dubbelsculptuur" "van Wim Kuyl. Begeleid door de voortreffelijke muziek van het duo Peter "McLean werd de bijna jarige door zijn clubvrienden hartelijk toegezongen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 11