105 De thuiswedstrijd wordt in het Olympisch Stadion gespeeld. Oorspronkelijk hadden we de 1e wedstrijd uit moeten spelen, maar omdat dan op 30 sep tember zowel Ajax als A.Z/67 thuis zouden spelen, werd onze wedstrijd omgezet. Het is voor de 2e keer dat we deelnemen aan de Europacup 2. In totaal is het voor de ne gentiende keer dat we in de Europa-/Uefacup deelnemen, waarvan 16 jaar ononderbroken. KNVB - beker. De 1e ronde van de KNVB - beker is vastgesteld voor het weekeinde 5/6 september 1981, maar de ere - divisie clubs zijn voor deze ronde vrijgesteld. De 2e ronde is vastgesteld voor het weekeinde 10/11 oktober 1981. Aan de bekercompetitie zullen ook tien clubs afkomstig uit het amateurvoetbal deelne men, te weten: zondagamateurs: Appingendam, Caesar, D.H.C., R.B.C., R.K.C., De Treffers en Unitas. zaterdagamateurs: A.C.V., D.O.S.K. en Noordwijk. Het sectiebestuur betaald voetbal heeft het voorstel van de werkgroep Competitieopzet overgenomen om naast de kwart - en halve finales ook de finale uit een tweetal wedstrij den te laten bestaan. Zijn voorlopig vastgesteld op 4 en 20 mei 1982. Tweede elftal. In plaats van Toekomstteam of Jong Ajax enz. is het met ingang van het seizoen 1981 - 1982 gewoon Ajax 2, Feyenoord 2 enz. Ajax 2 is ingedeeld in de Reserve 1e divisie A. De indeling luidt: F.C.Amsterdam Ajax S.C.Cambuur F.C.Den Haag Haarlem S.C.Heerenveen S.C.Heracles '74 P.E.C. - Zwolle S.V.V. S.C.Veendam F.C. Volendam In deze competitie zal gedurende het seizoen 1981 - 1982 worden geƫxperimenteerd met een puntenwaardering waarbij geen gelijke spelen meer zullen voorkomen. Eindigt een wedstrijd in een gelijke stand, dan zal door het nemen van strafschoppen de winnaar wor den aangewezen. De puntenwaardering wordt dan als volgt:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 111