4 Ondersteunende leden: F.van Hazendonk, J.Koek, W.Parré, W.J.Soeting, A.Prins, W.van Beek, J.Gilbers, W.F.v.d.Burg en P.A.Wendt. Dat zij moge rusten in vrede. Zaterdagmorgen 22 november 1980 werden in de bestuurskamer de leden, waarvan de meeste waren vergezeld door hun echtgenote, gehuldigd die in het kalenderjaar 1980 25, 40, 50, 60 en 70 jaar lid van de vereniging waren. Deze keer waren het de volgende leden: 25 jaar lid C.Post 40 jaar lid A.W.van Dijk, A.G.H.van Genderen, A.Kraan en J.Stoffelen. 50 jaar lid H.C.N.Broekman, T.Sauveur en W.F.Schoevaart. 60 jaar lid J.Jutte en J.L.Melchers. 70 jaar lid G.H.Ziegeler. De leden A.W.van Dijk en J.L.Melchers hadden bericht van verhindering gezonden. Voorzitter Harmsen had een persoonlijk woord voor elke jubilaris bij het overhandigen van hun onderscheiding. Een speciaal woord werd door hem gericht tot de heer G.H. Ziegeler, waarbij hij hem een "Dubbelsculptuur" van Wim Kuyl overhandigde. Na het officiële gedeelte bleef het gezelschap nog enige tijd bijeen en werden vele oude herinneringen opgehaald. De heer Mud legde een en ander op de gevoelige plaat vast. In de loop van het kalenderjaar 1981 zal het voor onderstaande leden 25, 40, 50, 60 en 70 jaar geleden zijn dat ze bij Ajax als lid werden aangenomen. Het zijn de leden: 25 jaar lid J.Bonsen, R.Grootenboer, A.Pronk en J.D.de Vries. 40 jaar lid J.P.Asbeek Brusse, A.M.Hordijk, H.J.W.Pil en L.Sacksioni. 50 jaar lid M.Bremer, H.N.Dade en J.Schelvis. 60 jaar lid J.Koomen en J.C.Takes. 70 jaar lid J. de Boer Sr. De vorenstaande leden met hun echtgenoten zullen door het bestuur gewoontege trouw op een zaterdagmorgen in October of november 1981 worden uitgenodigd om in de bestuurskamer aanwezig te willen zijn om aldaar tijdens een gezellig samen zijn hun onderscheiding in ontvangst te willen komen nemen. Het lid van verdienste de heer F.Kubin was op 15 april 1981 ook 70 jaar lid van de vereni ging. In verband met zijn slechte gezondheid besloot het bestuur hem op die dag te verras sen met een bloemstuk. In de loop van de ochtend belde de heer Kubin naar de administra tie en vroeg of de heer Bruijnesteijn zijn dank aan het bestuur wilde overbrengen. Hij deel de mede dat het weer niet zo goed met hem ging en dat hij 's middags in het ziekenhuis zou worden opgenomen, waar hij in de loop van de dag overleed. De leden die langer dan 25 jaar lid van de vereniging waren ontvingen van het comité "Bordjesclub" - bestaande uit de werkende leden W.F.Volkers voorzitter W.F.C. Bruijnesteijn penningmeester J.de Boer Sr., G.Fischer en M.J.W.Middendorp een cir-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 10