101 Elders in dit verslag staat vermeld, dat het bestuur, in verband met niet uitbetalen van door ons ingediende schadeclaims voor Jan Mulder en Jan Everse, overweegt geen trans- ferwaardeverzekering meer af te sluiten en het dan uitgespaarde bedrag van de premie op een aparte rekening te plaatsen. Verzekering van de auto's. Collectieve W.A. - verzekering via de K.N.V.B. met daarop een aanvulling afgesloten door Ajax. Pensioenverzekering voor onze administrateur, de heer G.M.Holsheimer. Persoonlijke ongevallenverzekering ten behoeve van de bestuursleden alsmede voor de heren Holsheimer, Beenhakker De Mos Haarms, Rolink en Nolet. Berovingsverzekering brandkasten, alsmede het overbrengen van de gelden door de kas siers van de loketten naar de Administratie. Inbraakverzekering premier - risque van 25 procent van f 810.000,- zijnde f 202.500,-. W.A. - verzekering voor tractor en machines. CONTACT MET DE PERS. Het contact met de heren journalisten wordt bij onze thuiswedstrijden verzorgd door de heer D.Schalm, waarvoor vanaf deze plaats de dank van het bestuur. Naar de mening van het bestuur is geen verbetering opgetreden in de negatieve benadering van het voetbal door de heren journalisten en de media Radio en T.V. Het publiceren van onjuiste berichten, zonder eerst inlichtingen in te winnen bij het be stuur, gaat onverdroten voort. Soms vraag je je af, weten de heren wel waarmede ze bezig zijn. SUPPORTERSCLUB. De vereniging van Ajax - supporters De Ajacied is onze officiële supportersclub. Bij de wedstrijd tegen A.Z/67 op 25 oktober 1980 en bij de bekerwedstrijd tegen P.S.V. op 5 mei 1981 werd door de Ajacied een gratis krant uitgedeeld, in een oplage van 10.000 stuks. Ook werd een boekje uitgegeven 80 jaar Ajax Regelmatig verschijnt een nieuwsboekje, waarvan de inhoud over t algemeen goed ver zorgd is, maar soms denk je bij het lezen: Waarom is hierover niet eerst even gesproken met het bestuur, alvorens het stukje te publiceren. In de loop van het jaar had het bestuur enige keren mondeling of schriftelijk contact met de heer Tj. de Groot, die ook belangstelling toonde bij het gesprek tussen het bestuur en afgevaardigden van de F - side op 16 april 1981. Het bestuur gaf toestemming dat door de Ajacied voorwedstrijden werden gespeeld op 24 mei 1981 voor Ajax - Feyenoord en op 6 juni 1981 voor Ajax - F.C.Utrecht. Het bestuur is er van overtuigd dat de heren trachten een steun te zijn bij de oplossing van onregelmatigheden bij onze wedstrijden, waarvoor dank wordt betuigd. Mocht u lid willen worden van de Supportersclub De Ajacied schrijft u dan naar Miel- weg 52 - 6741 ZW Lunteren.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 107