99 D.W.de Groot Trainer van de juniores A 2, B 1 en B 2. C.Groot Trainer van de drie juniores C - elftallen en de vier pupillen - elftallen. R.P.Nolet Deze werd de opvolger van fysiotherapeut de heer J.Wolff. Masseur lndeloopvanhetseizoen 1980- 1981 werddeheerW.de Lange, tot het eind van het seizoen 1980 - 1981 op proef als masseur - verzorger aangesteld. Bij de lagere elftallen was mas seur, de heer R.Koster. E.H.B.O. De E.H.B.O. - hulp op ai onze velden gaat via de E.H.B.O. - omroepcentrale onder leiding van mevrouw Omlo - Graven maker. C.M.Koppelaar Loop - en springtechniek. Van vorengenoemde heren waren de heren Beenhakker, De Mos, Haarms, C.Groot en No- let bij ons in volledige dienst. Het medisch team stond wederom onder leiding van onze clubarts J.H.M.Rolink. Voor de keuringen vóór de aanvang van het seizoen 1980 -1981het eventueel maken van foto's bij opgelopen blessures en het geven van adviezen kon altijd een beroep worden gedaan op de doktoren H.W.Dicke en G.Groot verbonden aan het Sint Lucas Ziekenhuis. Gezien het zeer grote aantal en soms ernstige blessures had het medisch team handen vol werk. Niets was hen echter te veel om te trachten de geblesseerde spelers weer zo spoedig mogelijk, doch wel op medisch verantwoorde wijze, weer speelklaar te krijgen en ter be schikking te stellen aan de technische leiding. Op 6 oktober 1980 had het bestuur in het Sint Lucas Ziekenhuis een zeer uitvoerig gesprek met de medische staf over het aantal en de aard van de blessures. Om tot een betere samenwerking te komen tussen de technische leiding en de Medische Staf werd het bestuurslid de heer Van Eijden benoemd tot contactpersoon tussen deze sta ven. Ook in de bestuursvergadering van 31 maart en 9 juni 1981 hadden besprekingen plaats tussen Bestuur en Medische Staf. Namens het bestuur zeggen we de leden van de Medische Staf zeer hartelijk dank voor het vele werk door hun verricht om de spelers in hun eigen, maar ook in 't belang van Ajax, weer zo spoedig mogelijk fit te krijgen. Bovendien dank voor de prettige samen werking. Tot slot woorden van dank aan de heren Nolet en De Lange, die elk op hun eigen wijze, alles hebben gedaan wat in hun vermogen lag om de spelers in de beste conditie te krijgen of te houden. RECLAME. Het afsluiten van contracten voor het maken van reclame in ons stadion was door het be stuur in handen gelegd van het bureau Inter Football maar vanzelfsprekend ligt de eind-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 105