97 Hij bedankt hem voor de wijze waarop hij 2 jaar met hem heeft kunnen samenwerken, vooral voor 't laatste jaar. Hij was een fijne collega, eerlijk en betrouwbaar. Als mens zal hij hem erg missen. Hij kent de motieven waarom hij er mee stopt en die moet je aan vaarden. Ton, je zult op de tribune niet meer naast mij zitten, maar ik kijk af en toe wel eens ach terom naar je. Applaus Hierna bedankt hij de aanwezigen voor hun komst en met een tot ziens sluit hij de ver gadering. PERSONEEL. Tijdens het afgelopen verenigingsjaar kwam in het administratieve personeel geen en in het terreinpersoneel 2 wijzigingen. ADMINISTRATIE. Op de administratie zijn werkzaam de heer G.M.Holsheimer, administrateur en belast met de algehele leiding op de administratie; P.Hoefman, adjunct - administrateur en kassier, N.M.Steur alle voorkomende werkzaamheden; Mej.J.E.Konings, receptioniste, telefoniste en typiste. Met ingang van het seizoen 1980 - 1981 roept zij om bij de thuiswedstrijden. Het ere - lid W.F.C.Bruijnesteijn, was practisch iedere middag en tijdens de vacantieperio- de zonodig gehele dagen op de Administratie aanwezig voor het verlenen van assistentie bij de werkzaamheden. In de periode dat de diploma's moeten worden verzonden was het lid van verdienste, de heer F.C.Molema, bereid zich hiervoor in te zetten. Namens het bestuur worden beide heren hartelijk dank gezegd voor hun belangeloze me dewerking ter voorkoming van achterstand in de administratieve werkzaamheden. Een woord van lof voor de inzet van het gehele administratieve personeel is hier zeer ze ker op zijn plaats. TERREINPERSONEEL. Het onderhoud van onze velden was ook het afgelopen verenigingsjaar weer uitbesteed aan de Dienst voor de Sport. Door klachten dat het onderhoud vooral hoofdveld toch wel wat te wensen overliet, besloot het bestuur het contract met de Dienst voor de Sport per 1 januari 1982 op te zeggen en het onderhoud dus weer door eigen personeel te laten verzorgen. De heer D.Trock vroeg ontslag per 14 november 1980, hetgeen werd verleend. Op 8 september 1980 werd als leerling - terreinknecht in dienst genomen C.Huybregtse, die de Tuinbouwschool heeft doorlopen. Deze werkt 4 dagen per week onder leiding van de Dienst voor de Sport. De heer P.C.Bosman bleef ons trouw en is dus nog steeds bij ons in dienst.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 103