95 J. Lambregts 189 stemmen W.F.Schoevaart 192 stemmen H.G.A.Timman 144 stemmen M.Vischschoonmaker 168 stemmen De heer P.van Deijck sr. werd dus niet herkozen en de heer H.G.A. Timman werd ge kozen in de vacature van de heer Neefjes, zodat hij in 1982 weer aan de beurt van af treden is. Voorzitter Harmsen feliciteert de nieuw gekozen en de herkozen leden met het resultaat en bedankt de heren Van Praag, de Jongh en Koomen voor hun werkzaamheden als leden van het stembureau. 6. Verkiezing van 3 leden voor de financiële commissie. Artikel24, lid 3, van de statuten Aftredend zijn de heren J.A.Bouwens, Ir.J.Lambregts en Drs.L.M.van Wijk. De heren stellen zich herkiesbaar. Voorzitter Harmsen deelt mede, dat er geen tegenkandidaten zijn gesteld, zodat hij aan neemt dat er mede akkoord wordt gegaan dat de 3 heren bij acclamatie zijn herkozen. Applaus Hij feliciteert de heren met hun herbenoeming en vertrouwt dat dit jaar de samenwerking weer prettig zal zijn. 7. Verkiezing van 1 plaatsvervangend lid van de financiële commissie. Artikel 24, lid 3, van de statuten Aftredend is de heer A.W.van Dijk, die zich herkiesbaar stelt. Voorzitter Harmsen zegt dat ook hier geen tegenkandidaat is gesteld, dus dat hij voorstelt ook de heer Van Dijk bij acclamatie te hèrbenoemen. Applaus 8. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1 juli 1979 tot en met 30 juni 1980, waarin is opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad. Voorzitter Harmsen deelt mede, dat de secretaris er in is geslaagd zijn jaarverslag uit 100 bladzijden te doen bestaan, wat hij een geweldige prestatie vindt. Applaus Hij vraagt of iemand nog op- of aanmerkingen heeft op het jaarverslag, maar niemand meldt zich daarvoor. 9. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1979 - 1980. De heer Brandsteder leest zijn jaarverslag voor wat de vergadering met een applaus beloont. Ook hier geen vragen. 10. Rapport van de financiële commissie. Artikel 24, lid 13, van de statuten Het verslag wordt voorgelezen door de heer Van Wijk. Aan het eind van het verslag wordt aan de ledenvergadering voorgesteld de penningmeester en de overige leden van het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde financiële beleid. Applaus Voorzitter Harmsen dankt de leden van de financiële commissie voor hun werkzaamheden in het afgelopen jaar. 11Behandeling van de door de Reglementscommissie, bestaande uit de heren Mr.N.J. Gianotten, Ir.J.Lambregts en M.J.W.Middendorp, voorgestelde onderstaande statuten wijziging.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 101