94 Hij feliciteert de heer Boerkoel ook nog met het behaalde kampioenschap van Nederland. 3. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat van de leden De Boer sr., Boering, Bijvank, Caransa, Van Deijck, Heisterkamp, Jurgens, Kraan, Petersen, Schalm, Staneke en Volkers bericht van verhindering is ontvangen. De heer A.W.van Dijk heeft bij de brief van 4 september 1980 medegedeeld, dat hij om gezondheidsredenen de laatste vergaderingen van de ledenraad niet heeft kunnen bijworaen, maar dat hij van harte hoopt, dat hij binnen afzienbare tijd weer zal kunnen aantreden. 4. Notulen van de jaarvergadering van 23 september 1979, gepubliceerd in het Ajax - Nieuws nr. 2 van oktober 1979. Voorzitter Harmsen vraagt of iemand nog wenst dat de notulen worden voorgelezen. Nadat gebleken is dat niemand daaraan behoefte heeft, worden de notulen ongewijzigd door de voorzitter vastgesteld. 5. Verkiezing van 9 leden voor de ledenraad. Aftredend zijn de leden: A.R.Been, P.van Deijck sr., A.W.van Dijk, A.Kraan, Ir.J.Lam- bregts,..W.F.Schoevaart, H.G.A.Timman en M.Vischschoonmaker. Deze heren stellen zich herkiesbaar. Bovendien dient te worden voorzien in de vacature ontstaan door de verkiezing van de heer J.Neefjes tot bestuurslid. Voorzitter Harmsen verzoekt ere - voorzitter Van Praag, ere - lid De Jongh en lid van ver dienste Koomen het stembureau te willen vormen. Alvorens de stembiljetten te doen uitreiken geeft hij nog een toelichting wat betreft de te volgen procedure. Door de leden zijn kandidaat gesteld: K.Bakker, lid sinds 1950, 54 jaar oud, voorgesteld door de leden: J.Hordijk en J.H. Potharst. D.Keijzer, lid sinds 1938, 56 jaar oud, voorgesteld door de leden: G.Fischer en A.Kraan. Uit de 10 kandidaten moeten dus 9 leden worden gekozen. In de loop van de avond maakt voorzitter Harmsen de uitslag bekend. Door 64 leden werd gestemd. Aantal uitgebrachte stemmen 192 Blanco of van onwaarde 0 Aantal uitgebrachte geldige stemmen 192 Volstrekte meerderheid 97 De stemmen werden als volgt uitgebracht: K.Bakker 171 stemmen A.R.Been 186 stemmen P.van Deijck sr. 129 stemmen A.W.van Dijk 180 stemmen D.Keijzer 177 stemmen A.Kraan 192 stemmen

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 100