- 40 - geven. Voorzitter Harmsen zegt dat het bestuur er alles aan doet om er voor te zorgen dat het bord a.s. zaterdag werkt. We kunnen ons niet permiteren dat we een twintigtal wedstrijden moeten spelen zonder dat het bord werkt. Be heer Potharst vraagt hoe het staat met de reclame die op het bord zou worden gemaakt. Voorzitter Harmsen antwoordt dat het daarvoor ontvangen geld ge deeltelijk is teruggestort. Be heer Lambregts stelt voor om de reclame per wedstrijd te laten betalen. 8. Rondvraag. Bij de rondvraag voeren de volgende leden het woord. Tussen haak jes zijn de onderwerpen vermeld. Be heer Pil (zaak Schoenaker), de heer Schoevaart (overgaan van juniores naar de seniores), de heer Boerkoel (entree heffen bij Jong Ajax), de heer Potharst (huis Erkens en niet doorbreken van talentvolle jonge spelers), de heren Van Beijck en Schoevaart (idem), ook de heren Kraan, Smit en Van Eijden voeren hierover het woord. Be heer Kraan (plaatsen in O.S.), de heer Caransa (apart autovak in het O.S. voor Ajax-leden), de heer Kraan ^vast stelling data van de jaarvergaderingen) de heer Middendorp (nieu we pachter Restaurant en opknappen kleedkamers in rechtergang) Be heer Caransa deelt nog mede, dat hij nog steeds 16.000,- onder zijn berusting heeft voor de medische afdeling. 9. Sluiting. In onderling overleg worden de data voor de jaarvergaderingen als volgt vastgesteld: 28 augustus 1980 Jaarvergadering van de ledenraad; 11 september 1980 Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Buitengewone vergadering, gehouden op 29 mei 1980» Be vergadering was met het volgende telegram telegrafisch bijeen geroepen. Bonderdag 29 mei a.s. 21.00 uur vergadering ledenraad bestuurs kamer Ajax-stadion. Enig punt op de Agenda: Bespreking vacature penningmeester. Voorzitter Harmsen opent de vergadering met de aanwezigen welkom te heten, in het bijzonder de ere-leden Be Jongh en Vunderink, alsmede de bestuursleden Van Eijden en Neefjes. Hij deelt mede, dat bericht van verhindering is ontvangen van de leden Van Bijk, Kamlag, Petersen, Potharst en Van der Zwaag, van ere-voorzitter Van Praag en de ere-leden Be Boer, Bruijnesteijn en Volkers. Aanwezig zijn 21 leden. Vervolgens zegt hij dat, nadat de leden Fischer, Kraan en Mid dendorp een uitvoerig gesprek hadden gehad met een kandidaat voor de functie van penningmeester, ze deze jongstleden zaterdag aan het bestuur hebben voorgesteld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 83