- 59 - Deze zegt dat het gisteren de laatste dag van het 3© kwartaal was, zodat het vanzelfsprekend niet mogelijk was vanavond precies de definitieve cijfers hierover voor te leggen, maar ze zijn wel zo nauwkeurig mogelijk benaderd. Hij laat fotokopieën uitdelen van het overzicht; Resultaat perio de 1 juli 1979 tot en met 31 maart 1980, met daarnaast de begro ting betrekking hebbende op het verenigingsjaar 1979-1980. De heer Schoevaart zegt dat in het seizoen 1978-1979 het gemid deld aantal bezoekers bij competitiewedstrijden 8800 per v/edstrijd bedroeg. Hij vraagt hoeveel dit in het lopende seizoen bedroeg. De heer Brandsteder antwoordt dat tot op heden het gemiddeld aan tal bezoekers 11.200 bedraagt. De heer Yan der Zwaag vraagt of we in het lopende seizoen meer of minder wedstrijden in het Olympisch stadion hebben gespeeld dan het voorgaande seizoen. De heer Brandsteder antwoordt dat in het voorgaande seizoen geen enkele competitiewedstrijd in het Olympisch stadion werd gespeeld en in het lopende seizoen tot op heden 2 wedstrijden. De heer Fischer herinnert er aan dat vorig jaar om deze tijd het er financieel ook zo mooi uitzag, maar in de jaarvergadering viel het financieel verslag maar bar tegen. De heer Brandsteder is daar niet zo bang voor, omdat deze keer beter rekening is gehouden met wat in het 4© kwartaal nog kan ge beuren en dit is in het verstrekte overzicht verwerkt. Voorzitter Harmsen voegt daaraan toe dat het spelen van Europa cupwedstrijden voor Ajax een must zal blijven. We zullen altijd ons elftal op peil moeten houden. Ook aan het eind van dit jaar zal dat moeten gebeuren, gelet op de reeds bekende wijzigingen die gaan plaatsvinden. Binnen niet al te lange tijd zal het bestuur met de financiële commissie gaan praten over de aan- en verkoop van spelers. Hij zegt dat het scorebord een nagel aan onze doodkist blijkt te zijn. Het bestuur is benaderd door Stewart Warner over de moge lijkheid tot plaatsing van een eventueel ander en beter bord en dat een voorstel dienaangaande onderweg is. Bij het huidige scorebord zijn diverse firma's komen kijken, maar- die hadden er geen trek in om daar iets aan te gaan doen. Stodel Beets zal met een nieuw voorstel komen, wat ons ten min ste 60.000,- gaat kosten. Het bestuur had Stodel Beets wel kunnen aanpakken, maar omdat zijns inziens daar niets van terecht zou komen is afgezien van gerechtelijke stappen. De heer Caransa zegt dat er op dit gebied meer firma's zijn dan Stewart Warner. In Stodel Beets heeft hij geen enkel vertrouwen meer. Voorzitter Harmsen deelt nog mede, dat het werk zal worden uitge voerd onder supervisie van Gevekes Technische Industrie. In ie der geval zal het bord ten minste 1-g- jaar goed functioneren. De heer Caransa gelooft daar niet in, wanneer de temperatuur on der de nul graden daalt zal het bord zijns inziens weer de geest

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 81