- 35 - Boerkoel (festiviteiten 80-jarig jubileum) en de heer Van der Wal (nieuwe jeugdtrainer Van Eek, Cees Groot, toestand kleedkamers in de rechtergang van ons stadion, situatie van het stadion in het algemeen, subsidie gemeente). Over al deze onderwerpen wordt levendig gediscussieerd. 7. Sluiting. Voorzitter Harmsen bedankt iedereen voor hun aanwezigheid. In on derling overleg wordt de volgende vergadering gehouden op dinsdag 1 april a.s. Vergadering, gehouden op 1 april 1980. 1. Opening. Omstreeks kwart over acht begint voorzitter Harmsen zijn openings woord met speciaal de heer Fischer hartelijk welkom te heten. Hij spreekt de wens uit dat hij lang gezond mag blijven. Hierna verwelkomt hij ook de overige leden van de ledenraad, ere voorzitter Van Praag en de ere-leden De Boer, Bruijnesteijn, De Jongh, Volkers en Vunderink, alsmede de bestuursleden Van Eijden en Neefjes. Hij deelt mede, dat bericht van verhindering is ontvangen van de heer Van Dijk (ziek). De leden Klok Jr., Petersen en Van der Wal zijn in het buitenland. Aanwezig zijn derhalve 22 leden. Vervolgens zegt hij dat de penningmeester bij de behandeling van punt 7 prettig nieuws heeft te melden. Onze voorsprong in de competitie op nummer 2 is geslonken van 7 naar 2 punten. Aangezien we een slechter doelsaldo hebben dan A.Z. '67 is de voorsprong in feite maar 1 punt. Omdat ons elftal nog op drie fronten in de slag is, moet het nog een zeer zwaar programma afwerken. De bal is echter nog steeds rond en we moeten er maar het beste van hopen. Tegen de schorsing van 4 wedstrijden opgelegd aan Schoenaker is beroep aangetekend dat morgenavond zal worden behandeld. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er slechts één ingekomen stuk is en wel een kandidaatstelling van de heer Kraan voor de vacature van 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad, door de le den Fischer en Middendorp. De voorzitter stelt voor deze brief te behandelen bij punt 4* De heer Potharst zegt geen bezwaar te hebben tegen deze kandi daatstelling, maar dat hij in de voorgaande vergadering de heer Van der Zwaag mondeling voor deze functie kandidaat heeft gesteld en dat deze kandidaatstelling door hem wordt gehandhaafd. Hoewel deze kandidaatstelling niet conform de statuten is gedaan, besluit de ledenraad deze toch in aanmerking te nemen, omdat het in het verleden gebruikelijk was dat de kandidaatstelling voor plaatsvervangende voorzitters tijdens de vergaderingen mondeling werd gedaan.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 73