- 34 - lezen dat we in Rome tegen R.CStrasbourg hebben geloot en dat dit als een gunstige loting wordt beschouwd, maar dat hij wil waarschuwen voor onderschatting. Het bestuur is er nog niet uit of de thuiswedstrijd in ons sta dion of in het Olympisch stadion zal worden gespeeld. De competitiewedstrijden tegen A.Z.'67 en Feyenoord worden in het Olympisch stadion gespeeld. Vervolgens deelt hij mede, dat we er zo goed als zeker 2 sponsors bijkrijgen. Hij kan de namen op dit moment nog niet vrijgeven, maar wel kan hij zeggen dat het een internationaal dranken con cern en een fotografisch bedrijf is. Penningmeester Brandsteder zal u straks een fotocopie verstrekken betreffende het financiële resultaat in het 1e halfjaar. Als voorzitter wil hij nu reeds daarop de volgende kanttekening ma ken. Bedacht moet worden dat we in het 1e halfjaar slechts 1 top per (P.S.V.) thuis hebben gehad en dat de opbrengst van de twee Europacupwedstrijden wat ongelukkig is uitgevallen. Hij verwacht dat de recette in het 2e halfjaar aardig zal worden bijgetrokken door de wedstrijden tegen A.Z.'67, Feyenoord, R.C. Strasbourg en hopelijk komt daarbij nog de halve finale van de Europacup, alsmede KNVB-bekerwedstrijden. Het contract met de Stichting Internationaal Voetbaltournooi Amsterdam is getekend. Verschenen dinsdagavond heeft het bestuur een contract getekend voor het spelen van 2 wedstrijden in Spanje in het tijdvak 12-20 augustus. Hierna deelt de heer Brandsteder fotocopieën uit betrekking heb bende op het financiële resultaat, periode 1 juli - 31 december 1979- De heer Van der Zwaag stelt het erg op prijs dat de diverse op brengsten, welke betrekking hebben op het gehele jaar, zijn op genomen in het financiële resultaat. Hij had echter graag gezien dat dit ook was gebeurd bij de lasten en hij denkt bijvoorbeeld aan het te betalen vacantiegeld. De heren Neefjes en Potharst stelden een vraag, die door de he ren Brandsteder en Harmsen werden beantwoord. 6. Rondvraag. De rondvraag wordt ditmaal geopend door de heer Kamlag (schoon houden van onze wegen op ons complex). Vervolgens volgen de heer Klok (technische commissie), de heer Pil (zaak Jan Mulder), de heer Van der Zwaag (financieel resultaat trip naar Ivoorkust), de heer Potharst (verkiezing 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad), de heer Schoevaart (trainer Beenhakker, jubileum- jeugdtournooi, seniores-tournooi)de heer Been (publicatie in de pers over het jeugdtournooi)de heer Lambregts (bedrag voor het tournooi), de heer Kraan (rapport Ned. Heidemij over het hoofdveld), de heer Gianotten (advies; grondtechnische dienst KNVB bij het gesprek uit te nodigen), de heer Kraan (afvaardi ging van Ajax naar vergaderingen van de KNVB-afd. Amsterdam), de heer Van Wijk (brief Stodel en Beets inzake scorebord gezon den aan de heer Fischer als 1e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad), de heer Lambregts (Kaiser), de heer Timman (R.C. Strasbourg en Olympisch stadion), de heer Gianotten (wijziging statuten), de heer Middendorp (begeleiding personeel, werkplan kleine reparaties in ons stadion, terreincommissie), de heer

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 71