- 33 - Hij stelt daarom voor deze "bij acclamatie te benoemen. De leden geven met applaus te kennen, dat ze met dit voorstel akkoord gaan. De voorzitter feliciteert de heer Van Eijden met zijn benoeming. Hij zegt dat voor de functie van commissaris amateur voetbal twee kandidaten zijn gesteld en wel de heren Been en Neefjes. Hij neemt aan dat beide heren hun kandidatuur handhaven, zodat schriftelijke stemming dient plaats te vinden. Hij vraagt of de heren Bruijnesteijn, Volkers en Vunderink het stembureau willen vormen, waarmede ze akkoord gaan. Vervolgens deelt de voorzitter mede, dat er 24 leden aanwezig zijn en dat op stembriefje nr. 1 de naam Been of Neefjes dient te worden vermeld. Tijdens de behandeling van punt 6 maakt voorzitter Harmsen de uitslag van de stemming bekend. Aantal uitgebrachte stemmen 24 Af; blanco en van onwaarde Aantal uitgebrachte geldige stemmens 24 De volstrekte meerderheid is dus s 13 Acht leden hebben op het stembriefje de naam Been en zestien le den de naam Neefjes vermeld, zodat de heer Neefjes dus is geko zen tot commissaris amateur voetbal. Hij bedankt de heer Been voor zijn kandidaatstelling, de leden van het stembureau voor hun werkzaamheden en feliciteert de heer Neefjes met zijn benoeming. De heer Neefjes bedankt de leden voor het in hem gestelde ver trouwen. Dat de heer Been de eerste was om hem met zijn benoe ming te feliciteren vindt hij grote klasse. Noot secr. In verband met het bepaalde in het huidige artikel 33 van de statuten, dat de leden ouder dan 17 jaar 3 stemmen hebben, dienen bovenstaande cijfers eigenlijk te luiden; Aantal uitgebrachte stemmen 72 Af; blanco en van onwaarde Aantal uitgebrachte geldige stemmen; 72 De volstrekte meerderheid is dus 37 De heer Been kreeg reglementair 24 en de heer Neefjes 48 stemmen, hetgeen vanzelfsprekend geen invloed heeft op de uitslag. De heer Klok stelt voor, nu de heer Neefjes, secretaris van de jeugdcommissie, tot bestuurslid werd gekozen, de heer Been te benoemen tot secretaris van de jeugdcommissie. De secretaris merkt op, dat dit voorstel niet kan worden behan deld, omdat in het huishoudelijk reglement is bepaald, dat de jeugdcommissie zelf uit hun midden een secretaris kiest en de naam van de gekozene aan het bestuur dient door te geven. Noot secr. De jeugdcommissie benoemde in hun vergadering van 28 januari jl. de heer Been tot secretaris. 5. Bestuursmededelingen. Voorzitter Harmsen zegt dat hij aanneemt dat iedereen heeft ge-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 69