- 32 - van vertrouwelijke Ajax-zaken), Fischer (óók daarover), Visch- schoonmaker (eveneens), Tinman (dito), Kamlag (vreemde shirts), Klok (oplossing vacature Boering), Van der Wal (bijeenkomst 12 november), Pil (weekbericht, banken op Voorland), Vischschoonma- ker (samenwerking in het bestuur na vertrek Boering), Kraan (ge steldheid grasmat hoofdveld), Van Wijk (idem), Schoevaart (aanwe zigheid Ajax-vertegenwoordiger bij keuring velden door consul), Timman (verloop vergadering), Gianotten (idem), Petersen (af- luisterapparaten) 8. Sluiting. Het is reeds ruim twaalf uur als voorzitter Harmsen tot slot zegt, dat hij het vervelend vindt dat een en ander vanavond zo is verlopen, maar dat de bestuursleden daar niets aan konden doen. Persoonlijk zou hij niet zoveel moeite hebben gehad met een com missie van drie, mits er voor- en tegenstanders van het bestuur in zouden zitten. Voorkomen moet worden dat door een slechte communicatie een soort wig wordt gedreven tussen bestuur en ledenraad. Hoe beter de sa menwerking bestuur/ledenraad is, hoe beter het voor de vereniging is Uiteraard zal het bestuur er alles aan doen en het heeft geen ge heimen. In overleg met de ledenraad zal de volgende vergadering worden gehouden op donderdag 24 januari 1980. Hij wenst de aanwezigen een wel thuis en sluit de vergadering. Vergadering, gehouden op 24 januari 1980. 1. Opening. Het is ruim kwart over acht als voorzitter Harmsen de aanwezigen hartelijk welkom heet. Aanwezig zijn 24 leden. Bericht van verhin dering is ontvangen van de leden Caransa (ziek), Van Deijck (fami lieomstandigheden) en Fischer (ziek). Vervolgens heet hij ook hartelijk welkom ere-voorzitter Van Praag en de ere-leden De Boer, Bruijnesteijn, De Jongh, Volkers en Vunderink. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er twee ingekomen stukken zijn, die betrekking hebben op het afwezig zijn van de leden Caransa en Fischer, hetgeen de voorzitter reeds heeft medegedeeld. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 15 november 1979- Voorzitter Harmsen stelt bladzijde voor bladzijde aan de orde. Er komen hierover enkele opmerkingen van de heer Pil en de heer Van der Zwaag. De notulen worden hierna door voorzitter Harmsen verder ongewijzigd vastgesteld, onder dankzegging aan de secreta ris voor de samenstelling. 4. Verkiezing van een commissaris algemene zaken en een commis saris amateur voetbal. Voorzitter Harmsen zegt dat voor de functie van commissaris al gemene zaken alleen de heer Van Eijden kandidaat is gesteld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 67