- 31 - Voorzitter Harmsen deelt nog mede, dat hij in de bijeenkomst be stuur/commissie op het laatste moment heeft gezegd, dat hij be reid was water bij de wijn te doen, maar dat Van Eijden en Westrik daartoe niet bereid waren, omdat ze niet langer met Boering wilden doorgaan. De heer Van Eijden voegt hieraan toe dat dit standpunt was inge nomen omdat de partijen te ver uit elkaar waren gegroeid om nog tot een optimale samenwerking in het bestuur te komen. Het licht is bij hem uitgegaan toen Boering de controverse geheel onnodig tijdens een informele bijeenkomst met bestuursleden van andere clubs zeer duidelijk heeft doen blijken. De heer Fischer stelt de vraag: Wie heeft er nog behoefte aan een vervolg-vergadering? De heer Pil herinnert eraan dat vanavond over het bestuursbeleid zou worden gesproken. De heer Schoevaart is van mening dat we er maar mee moeten stop pen en de vergadering voortzetten met de Rondvraag. De heer Klok stelt voor om de vragen 1 week voor de volgende ver gadering schriftelijk aan het bestuur voor te leggen. De heer Van Wijk stelt nadrukkelijk dat hij voorstander is van een open discussie. De heer Boering is uit het bestuur gestapt, waardoor we nu geen informaties krijgen van 2 partijen maar van 1 partij. De heer Vischschoonmaker merkt op dat de heer Boering dan maar had moeten blijven zitten, in plaats van vrijwillig af te treden. De heer Fischer is de mening toegedaan, dat als de ledenraad in meerderheid vindt tevreden te zijn gesteld, de zaak afgelopen is. Voorzitter Harmsen zegt dat in plaats van de leden Neefjes en Van Wijk 2 andere leden in de commissie, bijvoorbeeld de leden Klok en Caransa, hadden kunnen worden benoemd. De heer Caransa maakt bekend dat hij eind november weer naar Amerika vertrekt en omstreeks half januari weer terug komt. De heer Klok vindt dat de heer Fischer zich maandagavond minder tendentieus had moeten opstellen. De heer Fischer zegt dat hij het helemaal onjuist vindt dat de heer Klok het woord tendentieus gebruikt. De heer Klok deelt mede, dat hij het woord tendentieus terug neemt. De heer Brandsteder deelt mede, dat hij de mening van de heren Van Eijden en Westrik niet deelt. Wel is hij van mening dat de heer Boering zich die avond dom heeft gedragen. Aangezien zich geen sprekers meer melden, vraagt voorzitter Harmsen wie voor een vervolgvergadering over dit onderwerp is. Bij handopsteking blijkt, dat slechts 7 van de 25 aanwezige le den daarvan voorstander zijn, zodat deze niet zal worden gehou den. Voor het overige behelst de Rondvraag algemene zaken, die worden aangeroerd door de leden Been (ongewenste publicaties in d.e pers

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 65