- 27 - Na deze toelichting worden de wijzigingen met algemene stemmen goedgekeurd. Deze aanpassing van onze statuten aan het nieuwe verenigings recht heeft wel tot gevolg dat enige bevoegdheden, die tot op heden waren voorbehouden aan de ledenraad, naar de ledenverga dering overgeheveld moesten worden. Zo moest bijvoorbeeld de verkiezing van de leden en het plaats vervangend lid van de financiële commissie jaarlijks plaatsvin den in de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Het verlenen van décharge aan de penningmeester en de overige leden van het bestuur wordt beslist in de jaarlijkse algemene 1edenvergadering Eveneens zal het verlenen van goedkeuring aan voorgestelde wij zigingen aan te brengen in de statuten dienen te geschieden door de ledenvergaderingen. 5» Vaststelling van de door de financiële commissie goedgekeurde begroting voor het verenigingsjaar 1979-1980. Penningmeester Brandsteder herinnert eraan, dat in de jaarverga dering van de ledenraad, gehouden op 28 augustus jl., op voor stel van de financiële commissie was besloten de vaststelling van de begroting aan te houden tot deze vergadering. In een bijeenkomst van het bestuur met de financiële commissie op 30 oktober jl. heeft de commissie goedkeuring aan de begro ting gegeven, mits daarop enige toelichtingen werden verstrekt. Na kennisname van de becijferingen voor het lopende jaar, met daarbij als vergelijking het resultaat van de periode 1 juli 1979 tot en met 1 oktober 1979» worden vragen gesteld door de leden Van der Wal, Pil, Neefjes en Caransa, die naar genoegen door de heer Brandsteder worden beantwoord. De begroting wordt hierna met algemene stemmen vastgesteld. 6. Bestuursmededelingen. Voorzitter Harmsen herhaalt de mededeling, die hij reeds in zijn openingswoord heeft gedaan, namelijk dat vanmiddag met 4 sponsors, te weten Coq SportifMartin Air, Neckermann en Nuts een sponsor contract is afgesloten. Uit 21 andere gegadigden zullen er misschien nog twee bijkomen. Voorlopig willen we er niet meer dan zes hebben. De contracten zijn vastgelegd in een glijdende schaal naar boven. Hij schat dat in 5 jaar de opbrengst daardoor tussen de 2 en 2,4 millioen komt te liggen. Het bestuur is bezig met het afsluiten van een nieuw pachtcon- tract voor het Restaurant. De verwachting is dat de pachtsom veel meer zal gaan bedragen dan de huidige. Vanzelfsprekend zal het bestuur trachten het in de begroting ge schatte verlies zoveel mogelijk te reduceren. Hij wijst er op, dat wat de vermelde recette betreft dit de periode 1 juli - 1 ok tober 1979 is. In dat eerste kwartaal hebben we thuis geen top club gehad. De wedstrijd tegen P.S.V. jongstleden zondag gespeeld had een bruto opbrengst van 212.000,-.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 57