- 26 - Na een korte schorsing deelt voorzitter Harmsen mede, dat de be stuursleden geen bezwaar hebben tegen voortzetting van de verga dering. De heer Fischer stelt voor om op dit ogenblik niet verder op de zaak in te gaan, waarmede akkoord wordt gegaan. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede dat er 1 ingezonden stuk is. Betreft de verhindering van ere-voorzitter Van Praag. 3. Notulen van de jaarvergadering van 28 augustus en de buitenge wone vergadering van 4 september 1979» De notulen worden ongewijzigd door voorzitter Harmsen goedgekeurd, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. 4. Benoeming van een 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. De heer Schoevaart stelt voor de oude plaatsvervangende voorzit ters te herbenoemen. Voorzitter Harmsen vraagt aan de heren Fischer en Neefjes of ze een eventuele herbenoeming aanvaarden. Beide heren antwoorden bevestigend. Voorzitter Harmsen zegt dat hij het voorstel van de heer Schoe vaart overneemt en vraagt of iedereen daarmede akkoord gaat. Beide heren worden met algemene stemmen herbenoemd, waarmede de voorzitter hun feliciteert. 4a. Voorstel van het bestuur om het ondersteunend lid, de heer J.Tielenburg, lid van de Studie- en Begeleidingscommissie, alsnog met terugwerkende kracht tot 1 juli 1979, te benoemen tot werkend lid. Het voorstel wordt zonder discussie met algemene stemmen aangeno men. 4b. Voorstel van het bestuur om de statuten conform het concept de dato 13 augustus 1979 van het kantoor Loeff Van der Ploeg, advocaten en notarissen te Amsterdam, goed te keuren. De heer Gianotten, lid van de Reglementscommissie, zegt dat de door de notaris aangebrachte wijzigingen zijn gebaseerd op dwin gend recht. Een notaris bekijkt een en ander met een ander oog dan wij, waarbij nog komt dat door de Reglementscommissie is ge tracht hetgeen in de oude statuten was vastgelegd zoveel moge lijk ongewijzigd te laten. Voorzitter Harmsen zegt dat hij heeft vergeten de heer Gianotten als nieuw lid van de ledenraad afzonderlijk te verwelkomen, het geen hij nu alsnog zal doen. Hij zegt tegen de heer Gianotten, dat hij hem alsnog van harte welkom heet als nieuw lid van de ledenraad en dat hij aanneemt dat hij zich zal inzetten dat onze vergaderingen een goed ver loop zullen hebben in het belang van Ajax. De heer Gianotten zegt dat dit inderdaad in zijn voornemen ligt, waarna hij verder gaat met een toelichting te geven op de door de notaris voorgestelde wijzigingen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 55