- 25 - delingen van bestuurszijde gedaan niet aan anderen zullen worden doorgespeeld. Als tweede zaak kwam zeer uitvoerig aan de orde de publicaties in de pers betrekking hebbende op trainer Brom, Van bestuurszijde werd aan de ledenraad precies uit de doeken ge daan, hoe deze zaken zich werkelijk hadden toegedragen. Door de ledenraad werd eraan herinnerd dat reeds in de vergade ring van 28 augustus jl. het bestuur werd gemachtigd om de kwes tie Brom op te lossen. De ledenraad vroeg nu het bestuur dit op de kortst mogelijke termijn te doen, gelet op hetgeen hedenavond hieromtrent naar voren is gekomen. Ook hierover werd bijna door alle leden in 2e en/of 3e instantie het woord gevoerd. Omstreeks 12.00 uur werd deze buitengewone vergadering door voor zitter Harmsen gesloten. Hij wenstede aanwezigen wel thuis, be dankte ze nogmaals voor hun komst en voor de inbreng in de verga dering. Vergadering, gehouden op 13 november 1979. 1Opening. Omstreeks kwart over acht heet voorzitter Harmsen de aanwezigen hartelijk welkom. In het bijzonder heet hij welkom de ere-leden De Boer, Bruijnesteijn en De Jongh. Hij deelt mede, dat bericht van verhindering is ontvangen van de leden Lambregts en Potharst, het ere-lid Volkers en de ere-voor- zitter Van Praag. De heer Boerkoel kwam iets later ter vergade ring. Aanwezig zijn 24 leden. Hij maakt bekend dat hedenmiddag in het Grest-Hotel met vier be drijven een sponsorcontract werd afgesloten, hetgeen zijn inziens toch wel een historisch gebeuren kan worden genoemd in het neder- landse voetbal. Tot zijn spijt hebben we gisteravond naar zijn mening onnodig 2 punten bij de F.C.Twente laten liggen. Verbaasd en opgelaten is hij over de publicatie in Het Parool van jongstleden dinsdagavond, waaruit het bestuur moest vernemen wat maandagavond was besproken in de geheime bijeenkomst van de leden raad. Langzamerhand schijnt het dat van het in de bestuurskamer bespro kene niets meer veilig is voor de pers, hetgeen hij een ernstige en kwalijke zaak vindt. Na de vergadering van 28 augustus jl. kwa men het financiële rapport en de transferbedragen in Het Parool en nu weer gegevens uit de bijeenkomst van 12 november jl. De heer Van Deijck zegt dat hij daar totaal kapot van is. De heer Klok zegts Geacht bestuur, ere-leden en leden van de le denraad. Voor degenen, die maandagavond niet aanwezig waren wil hij even mededelen, dat aan het eind van de bijeenkomst een dui- delijke afspraak is gemaakt, dat aan niemand, ook niet aan de pers en de bestuursleden, enige mededeling zou worden gedaan om-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 49