- 21 - een Reglementscommissie ad hoe, "bestaande uit de leden; Mr.N.J.Gianotten, IrJ.Lambregts en de initiatiefnemer M.J.W.Mid dendorp. Deze commissie dient de hiervoor benodigde yrijzigingen in de statuten te zijner tijd aan de ledenraad ter goedkeuring voor te leggen. 17» Rondvraag. Alvorens de voorzitter, zoals gewoonlijk vraagt wie het woord wenst, geeft hij eerst het woord aan de heer Brandsteder. Deze zegt, dat hij 2 zaken heeft. Het eerste betrof een onroerend goed procedure waarbij Ajax betrokken was. Nadat enige vragenstellers hierover naar tevredenheid waren beant woord, ging de ledenraad hiermede akkoord. Het tweede punt betrof een persoonlijke zaak en wel dat hij zich aan het eind van het verenigingsjaartevens het einde van de pe riode waarvoor hij was gekozen, niet meer herkiesbaar zou stellen. De functie is hem te zwaar, hetgeen hij reeds eerder aan de ove rige bestuursleden ter kennis heeft gebracht. Vooral het afgelopen verenigingsjaar heeft het penningmeester schap hem zo ontstellend veel tijd gekost, dat zelfs zijn vacantie erbij is ingeschoten. Van zijn tijd besteedt hij ongeveer 75/° aan Ajax en 25aan zijn zaak en dat kan niet langer voortduren. Hij hoopt dat we bij de aanvang van het nieuwe seizoen in een wat rustiger vaarwater terecht zullen komen. Mocht echter blijken dat dit niet het geval is, dan zal hij daardoor misschien genoodzaakt zijn om tussentijds te bedanken. Hij verwacht dat de leden voor zijn situatie begrip hebben, hetgeen het geval blijkt te zijn. Deelnemers aan de Rondvraag waren: de heer Been (scorebord), de heer Klok (onderhoud stadion), de heer Van der Zwaag (het soms te laat aanwezig zijn van de bestuursleden in de bestuurskamer, kos ten advertenties bij thuiswedstrijden), de heer Pil (schilderen bovenrand van de Reynoldstribune)de heer Schoevaart (verzorger bij Jong - Ajax en de juniores A 1), de heer Middendorp (pacht- contract met de heer Ferron), de heer Fischer (receptie jaarwis seling), de heer Van der Y/al Jensen, heren Wolff en Langenberg, vergoedingssommen aan een aantal nieuwe spelers), de heer Boer- koel (klacht Blanker), de heer Van Deijck (salarissen/transfer sommen), de heer Vischschoonmaker (Jensen en public relations plan), de heer Potharst (intrekking kort geding Masman) en de heer Boering (bedankt voor zijn herbenoeming). 18. Sluiting. Voorzitter Harmsen sluit de vergadering met iedereen een behouden thuiskomst toe te wensen en de mededeling dat de volgende verga dering zal worden gehouden op donderdagavond 15 november 1979. Buitengewone vergadering, gehouden op 4 september 1979. Om ruim negen uur heet voorzitter Harmsen de aanwezigen van harte welkom. Hij zegt ze hartelijk dank, dat ze in zo'n groten getale aan de telegrafische oproep gevolg hebben gegeven. Hij deelt mede, dat bericht van verhindering is ontvangen van de leden Hordijk en Kraan fin het buitenland) Timman (verblijft in Groningen) en Boerkoel (ziek), maar later op de avond kwam hij

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 45