- 20 - op zijn tekortkomingen is gewezen, maar hij is gewoon eigenwijs, want hij vindt dat hij alles goed doet. Is erg halsstarrig. De heer Van Wijk zegt; Wat is wijs en wat is niet wijs. Deze zaak ligt nu eenmaal moeilijk, want je krijgt direct tumult in de pers daarover. Gestreefd moet worden naar een unaniem "beleid. Wanneer we terug- en vooruitblikken blijkt, dat we in een moeilijk parket zitten. Het wordt de hoogste tijd dat er voor wordt gezorgd dat alle neuzen in dezelfde richting gaan staan, want anders gaan we op alle fronten de mist in. De heer Smit zegt dat hij de woorden van de heer Van Wijk dik wil onderstrepen. 10. Bestuursverkiezing. Aftredend zijn de secretaris, de heer J.H.Westrik en de com missaris algemene zaken, de heer D.J.Boering. Beide heren stellen zich herkiesbaar. Beide heren worden bij enkele kandidaatstelling bij acclamatie herkozen. 11. Verkiezing van één lid van de financiële commissie. Aftredend is de heer Ir.J.LambregtsDeze stelt zich herkies baar. Ook de heer Lambregts wordt bij enkele kandidaatstelling bij ac clamatie herkozen. 12. Verkiezing van een plaatsvervangend lid van de financiële commissie Voorzitter Harmsen zegt dat alleen de heer A.W. van Dijk kandi daat is gesteld en dat hij voor de derde maal voorstelt hem bij enkele kandidaatstelling bij acclamatie te benoemen. Applaus. 13. Benoeming technische commissie. De heer Fischer heeft om persoonlijke redenen zijn functie ter beschikking gesteld. Het bestuur is van mening dat het verblijf van Piet Keizer in de commissie niet moet worden gecontinueerd in verband met zijn com merciële zaken in het voetbalgebeuren. Voorzitter Harmsen heeft hem hierover reeds ingelicht. Het bestuur stelt de volgende 4 leden kandidaat, te weten; J.Hordijk, P.H.Petersen, A.Pronk en H.A.Smit, waarmede de leden raad na een korte discussie akkoord gaat. 14» Vaststelling Officieel Orgaan. Vanzelfsprekend blijft het Club-Nieuws ons officieel orgaan. 15. Verkiezing commissie van Redactie. Voorzitter Harmsen neemt aan dat de ledenraad akkoord kan gaan met de voorgestelde samenstelling van; A.Harmsen, M.Middendorp en M.J.W.MiddendorpApplaus. 16. Bespreking van het door de heer M.J.W.Middendorp in de ver gadering van 23 april jl. geopperd idee de statuten zodanig te wijzigen, dat het mogelijk wordt dat een kandidaat voor een bestuursfunctie een inwerkperiode kan krijgen. Naar aanleiding hiervan wordt besloten tot de samenstelling van

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 43