- 19 - vesteringen), de heer Neefjes (schulden op korte en lange ter mijn), de heren Pil en Van Wijk (afschrijving scorebord). 6. Verslag van de financiële commissie. De heer Van Wijk leest het verslag voor, waarin onder meer staats dat de commissie met het financieel verslag van de penningmeester, hoe onplezierig dit ook is, volkomen akkoord gaat. Het advies om de penningmeester en de overige bestuursleden dé charge te verlenen voor het gevoerde financiële beleid, hetwelk met algemene stemmen wordt gevolgd. 7. Vaststelling van de door de financiële commissie goedgekeurde begroting voor 1979-1980. De heer Van Wijk deelt mede, dat de heer Lambregts en hij de be groting pas vlak voor de aanvang van deze vergadering hadden ont vangen, waardoor ze in een moeilijk parket werden gebracht. Hij stelt voor de begroting vanavond niet te behandelen, maar deze aan te houden tot de volgende vergadering, aangezien een nader beraad nodig wordt geacht met betrekking tot bepaalde schattingen voorkomende op de begroting. De ledenraad gaat met dit voorstel akkoord. 8. Verslag van de Technische Commissie. Het verslag wordt door de heer Smit voorgelezen. Hierna bedankt hij de heer Fischer voor zijn inbreng tijdens het halfjaar dat hij lid van de commissie was. Het verslag geeft overigens aanleiding tot het stellen van meer dere vragen door de leden, onder meer aangaande het aan- en ver koopbeleid, waarbij tevens ter sprake komt het contact tussen be stuur en Technische Commissie, met name voor de door de commissie gegeven adviezen. 8a. Voorstel van het bestuur om de ondersteunende leden, de heren D.Karremans en I.Waas, leden van de Studie Begeleidings Com missie, met terugwerkende kracht tot 1 juli 1979, te benoemen tot werkende leden. Na een korte discussie gaf de ledenraad met algemene stemmen zijn goedkeuring aan het voorstel. 9. Bespreking bestuursbeleid. Uitvoerig werd gesproken over de situatie in de A-selectie, waar bij voorzitter Harmsen mededeelt dat er een machtsvacuüm bestaat. Op verzoek en in het bijzijn van Ruud Krol hebben de bestuursle den Westrik, Boering en hijzelf op 24 augustus 1979 sen gesprek gehad met de trainers Brom en Haarms. Volgens Krol was er totaal geen discipline meer in de A-selectie. De spelers doen maar wat ze zelf willen, zonder dat daartegen door de trainers wordt opge treden. Brom is er toen nadrukkelijk op gewezen, dat hij met onmiddellij ke ingang moest zorgen voor herstel van de discipline, zowel bui ten als in het speelveld. De heer Van der Wal vindt dat nalatigheden van de trainer regel matig met hem moeten worden besproken. Vraagt wat deze dan zegt. Voorzitter Harmsen antwoordt dat Brom zeer regelmatig en dikwijls

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 41