- 18 - Kraan en Timman (in het buitenland) en het ere-lid De Boer (in het buitenland). De heer Boerkoel komt later, omdat hij op het ogenblik aanwezig is bij de wedstrijd AFC- Jong Ajax. Aanwezig zijn 21 leden, zodat rechtsgeldige besluiten kunnen wor den genomen. In verband met de lange Agenda verklaart hij hierna de vergade ring voor geopend. 2. Ingekomen stukken. De secretaris leest een brief voor van ere-vcorzitter Tan Praag, waarin namens oud-voorzitter Melchers wordt gevraagd om in de ledenraad een peiling te houden of het mogelijk was dat hij, ge zien zijn vele verdiensten voor de vereniging, tot ere-lid kon worden benoemd. De heer Van Praag zegt nog als toelichting, dat het verzoek enigszins raar bij hem was overgekomen, omdat hij tijdens zijn voorzitterschap heel veel ellende van de heer Melchers had onder vonden. Als ere-voorzitter had hij niettemin gemeend boven de partijen te moeten gaan staan en daarom heeft hij het verzoek ter kennis gebracht aan het bestuur. Nadat vanachter de groene tafel een en ander ook was toegelicht volgt de ledenraad het advies van het bestuur, met gevolg dat de heer Melchers niet tot ere-lid wordt benoemd. 3. Notulen van de vergadering van 7 juni 1979- Slechts één opmerking wordt door de heer Klok gemaakt, waarna de notulen, onder dankzegging aan de secretaris, door voorzitter Harmsen worden vastgesteld. 4. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1978- 1979- Voorzitter Harmsen zegt dat iedereen het lijvige boekwerk van 87 bladzijden heeft ontvangen. Hij dacht dat het 10 of 12 bladzijden langer was dan verleden jaar en dat de secretaris waarschijnlijk streeft naar 100 bladzijden. Persoonlijk heeft hij alle waarde ring voor het verslag. Uit het applaus kan worden afgeleid, dat de aanwezigen het met deze woorden eens zijn. 5. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1978-1979- Nadat de vergadering kennis heeft kunnen nemen van de Balans per 30 juni 1979 alsmede van de Rekening Baten en Lasten leest pen ningmeester Brandsteler zijn jaarverslag voor. Door een aantal leden werden vragen gesteld, tussen haakjes is vermeld over welk onderwerp. De heer van der Wal electronisch scorebord), waarover de leden Potharst, Fischer, Pil en Van Deijck ook het woord voeren. Beant woording geschiedt door de bestuursleden Brandsteler en Harmsen. De heer Klok (transfers), de heer Neefjes (beleggingen)de heer Van der Wal (huisvestingskosten), de heer Van der Zwaag (speci ficatie transferkosten)de heer Potharst (contract Krol), de heer Volkers (verlies), de heer Van Wijk (wijziging systeem in-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 39