- 16 - LEDENRAAD. Artikel 17» lid 2 en 3 van de statuten luiden als volgt: 2. De ledenraad bestaat uit: a. voorzitter, secretaris en penningmeester van de vereniging; b. 24 afgevaardigden van de stemgerechtigde leden, geen deel uitmakende van het bestuur. 3. De voorzitter en de secretaris van de vereniging bekleden de ze functie ook in de ledenraad. In verband met het bepaalde in artikel 29, lid c, van de statu ten laat ik als secretaris van de ledenraad hieronder volgen het daarin bedoelde verslag betreffende de werkzaamheid van de leden raad in het afgelopen verenigingsjaar Met inachtneming van het bepaalde in artikel 17 van de statuten was de samenstelling van de ledenraad op 1 juli 1979 als volgt: A.Harmsen, J.H.ffestrik en A.Brandstelerrespectievelijk voorzit ter, secretaris en penningmeester van de vereniging en de onder staande 24 leden, gekozen in een Jaarlijkse Algemene Ledenverga dering. A.R.Been, M.J.W.Middendorp, A.Boerkoel, J.Neefjes Jr., JA.BouwensP.H.Petersen, M.Caransa, H.J.W.Pil, P. van Deijck Sr., J.H.Potharst A.W. van Dijk Y/.P.Schoevaart G.Fischer, H.A.Smit, J.Hordijk, H.G.A.Timman, C.C.Kamlag, M.Vischschoonmaker N.Klok Jr., C.A.v.d.Wal, A.Kraan, Drs. L.M. van Wijk, Ir.J.Lambregts, H.v.d.Zwaag. Aan de beurt van aftreden waren de leden: J.Hordijk, C.C.Kaialag, N.Klok Jr., J.Neefjes Jr., P.H.Petersen, J.H.Potharst, C.A.v.d.Wal en H.v.d.Zwaag. Deze heren hadden zich herkiesbaar gesteld. Aangezien de heer J.A.Bouwens bij brief van 19 februari 1979 had medegedeeld, dat hij genoodzaakt was zijn functie in de ledenraad ter beschikking te stellen, moest ook in deze vacature worden voorzien. Aangezien door de leden geen andere kandidaten waren gesteld wer den de bovenstaande 8 aftredende leden in de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 13 september 1979 weer voor 3 jaar herbe noemd. In de vacature van de heer Bouwens was door het bestuur de heer Mr.N.J.Gianotten kandidaat gesteld, die bij enkele kandidaat stelling werd gekozen. Aangezien de heer Bouwens in 1981 aan de beurt van aftreden was, is de heer Gianotten eveneens in 1981 aan de beurt van aftreden. De samenstelling van de ledenraad werd met ingang van 14 septem ber 1979 als volgt:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 35