- 94 - en de heer D.W. de Groot met de training van de juniores A 1 Door langdurige ziekte van de heer C.Groot ontstonden nieuwe moeilijkheden, die door de trainers onderling werden opgelost. Voor de periode 1 februari - 1 juli 1980 werd de heer R. van Eek in volledige dienst genomen en belast met de training van Jong- Ajax en de juniores A 1 Het medisch team stond wederom onder leiding van onze clubarts J.H.M.Rolink. Voor keuringen, maken van foto's na het oplopen van blessures en het geven ven adviezen bestaat een zeer nauwe samen werking met de doktoren J.N.Keeman, H.W.Dicke en G.Groot van het Sint-Lucas-Ziekenhuis en deze samenwerking verloopt uitstekend. Gezien het vrij grote aantal en soms ernstige blessures had het medisch team het in het afgelopen seizoen nogal druk. Het spande echter alle krachten in om op medisch verantwoorde wijze de ge blesseerde spelers in de kortst mogelijke tijd weer speelklaar ter beschikking te stellen aan de technische leiding. Namens het bestuur zeggen wij de heren zeer hartelijk dank voor alles wat ze allemaal voor de spelers en daardoor vanzelfsprekend ook voor Ajax doen. Bovendien dank voor de zeer prettige samen werking. Tot slot nog even dat onze fysiotherapeut, de heer R.P.Nolet, een belangrijke medewerker was voor het medisch team; ook deze bedankt voor zijn inzet. Het onderzoek naar gebruik van doping geduide middelen is in de loop van het seizoen 1979-1980 van start gegaan, maar tot op he den heb ik daar verder niets over gehoord. RECLAME. Onder het Hoofdstuk "Bestuur" heeft u reeds kunnen lezen, dat de contracten met Reclamebureau Holland en Bureau Gosewehr per expi ratiedatum zijn opgezegd. De voorbesprekingen omtrent nieuwe reclamecontracten worden ge voerd door het bureau Inter Football, waarna door het bestuur de eindbeslissing wordt genomen. Het staat nu reeds vast dat de opbrengst uit reclame in de toe komst flink zal stijgen, misschien is er reeds een stijging te be speuren in het afgelopen seizoen, maar dat zal dan wel blijken uit het financieel verslag van de penningmeester. VERPACHTINGEN. Als nieuwe pachter van het Restaurant enz. zal optreden De Vecht BV, een dochtermaatschappij van Heineken. Met de heer Kamlag wordt nog gesproken over de exploitatie van de kantine op Voorland. Het contract met de firma Oord en Belmer, pachter van de verhuur van zitkussentjes, zal in ieder geval een wijziging ondergaan, want in de vakken B en C op de ere-tribune en de vakken K en L op de Reynoldstribune zullen geen zitkussentjes meer mogen worden verkocht. Het contract met de Reclamestudio AKA (te maken reclame via onze geluidsinstallatie) onderging alleen wijziging ten aanzien van een verhoging van het daarvoor te betalen bedrag.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 191